Reikia atstatyti regėjimą? Pateiksiu programą trumparegiams. Čia buvau pateikęs 6 pratimų bei 2 atsipalaidavimo technikų aprašymą, o dabar jūsų dėmesiui skelbiu treniruočių planą. Treniruočių planas suskirstytas į penkias dalis, kiekviena dalis sudaryta šešioms dienoms. Kiekvieną dalį pateiksiu atskirai kas 6 dienas, o po mėnesio laiko – pratimų eigą tolimesnei pažangai.

PRATIMAS

LAIKAS

VISO UŽTRUN-KAMA

ATSTUMAS

1-6 DIENOMIS

Apžvalgos ratas

Nutolusi naktis

3 puodeliai: 1 dalis

Nutolusi naktis

Čia ir Ten

Čia ir Ten: atsimerkus

Plačiai atmerktos akys

Raumens masažas

Raktas nr. 6: atsipalaidavimas

1 minutę į kiekvieną pusę

1 minutę

4 minutes

1 minutę

4 minutes kiekvienai akiai

2 minutes

1 minutę

1 minutę

5 minutes (ar ilgiau)

2:00

3:00

7:00

8:00

16:00

18:00

19:00

20:00

25:00

___ / ___

___ / ___

Kaip matote, atsipalaidavimo raktas Nr. 6 dar nebuvo skelbtas, todėl trumpai parašysiu kaip daryti. Prieš lempą (40-100vatų) užsimerkite, kad akys sugertų šviesą ir taip atpalaiduotų. Jei lempa pritvirtinta, sukinėkite galvą, kad gautųsi kaip masažas. Jei lempa nepritvirtinta, tai vedžiokite ją apvaliame judėjime.

Comments

 1. Valdas sako:

  Puiku, tik vienas klausimas: pratima „3puodeliai“ reikia suzvairuoti ir su fokusavus ziureti i ta trecia puodeli visas 4 minutes ar reikia atstatineti akis i paprasta busena ir vel suzvairuot vis ir t.t

 2. Evaldas. sako:

  Gerai, kad paklausei, Valdai. Matyt rimtai ruošiesi atsikratyti trumparegystės. O ten, pasirodo, ir neparašiau tiksliai. Labai atsiprašau.
  Kai užfiksuoji vidurinįjį apskritimą, kuris atrodys kaip atverstas puodukas, nusuk žvilgsnį į šoną 1-2 sekundėms, o tada vėl pažvelk į diagramą ir sukurk vidurinįjį apskritimą… O tada vėl nusuk žvilgsnį ir tt. Visa tai turi tęstis 4 minutes. Sėkmės.

 3. mocca sako:

  O visa tai daryti su akiniais ar be akinių?

 4. Evaldas. sako:

  Taip, be akinių

 5. Alfredas sako:

  Vai kaip reikėjo… Ačiū :-)

 6. Audrius sako:

  Pasirenges atsikratyt trumparegystes :] Gana su tais akiniais terliotis, reik pradet matyt be ju ;D

 7. Ignas sako:

  Čia viskas labai gerai, reiks būtinai pamėginti :) Bet mane kamuoja klausimas ar tikrai galima išsigydyti, nors sąlyginai, gautą trumparegystę? Pvz čia rašo kad ne (nuoroda).

 8. Audrius sako:

  Šią savaitę, darant pratimus, skaudėjo akis, bet eigoje problema lyg išsisprendė ir pajaučiau, kad vienos akies vyzdys pradėjo geriau dirbti( susitraukinėti ir išsiplėsti, nes seniau beveik nieko nedarydavo).

 9. aleksas sako:

  norėjau paklausti treniruotę daryti ryte ar vakare

 10. Evaldas. sako:

  Geriausia daryti, kai akys pailsėjusios. O pailsėjusios visada būna ryte, kai atsikeliame išsimiegoję 😉

 11. Ovidijus sako:

  Nejaugi per 6 dienas galima pasiekti rezultatų?

 12. Evaldas. sako:

  Ne Ovidijau. Treniruočių planas suskirstytas į penkias dalis, kiekviena dalis sudaryta šešioms dienoms. Vadinasi šešias dienas reikia daryti pratimus pagal planą 1-6dienoms, toliau šešias dienas daryti pratimus pagal planą 7-12dienoms, toliau šešias dienas daryti pagal planą 13-18dienoms ir tt. Per mėnesį būtų užbaigtas pirmas etapas, o tada mėnesį laiko reikėtų daryti pratimus pagal planą 31-60dienomis

 13. . sako:

  visus pratimus reikia padaryti per vieną dieną, po to visus per kitą ir t.t ar vieną dieną vieną, kitą dieną kitą ir t.t?

 14. . sako:

  radau atsakyma

 15. Matas sako:

  Pasakyk kur, nes as nerandu. Aciu.

 16. Evaldas. sako:

  Juk lentelėj aiškiai išdėstyta. Tie 9 pratimai atliekami kartą per dieną ir taip šešias dienas.

 17. MAtas sako:

  O jeigu desine akis turi astigmatizma ir trumparegyste padetu programa? 😀

 18. Juvelyre sako:

  labas,norejau paklaust jei tas 6d darant neiseina daryt „placiai atmerktos akys“ tai vel is naujo viska daryt?

 19. Evaldas. sako:

  Šiaip, pradėti atstatinėti akis reikia tada, kai visų pratimų techniką esate išmokę, nes turėtumėt juos padaryti per 25 minutes. O jeigu tas vienas nepavyksta dabar, vadinasi jis gali niekada nepavykti ir tokiu būdu bus gaištamas laikas… Todėl siūlau tęsti treniruotes toliau. Darykite tą pratimą kaip ir darėt ir nekreipkit dėmesio į rezultatą. Galbūt vieną dieną čia parašysit, kad jums pavyko ir šis pratimas :)

 20. Juvelyre sako:

  gerai tada,nes visi kiti pavyksta o tas vienas toks uzsispyres kaip asilas ir man niekaip neina:D jauciu ten kazkas blogai su tuo oro istumimu i galva,nes niekaip jis ten man nesistume

 21. matas sako:

  Labas,
  ar negaletum, Evaldai, ivardint skaiciais, t.y. dioptrijomis kiek pagerejo tavo regejimas padarius 60-ies dienu programa? Tu buvai toliaregis ar trumparegis?
  Ar esate kas nors skaites Norbekovo knyga?

 22. Evaldas. sako:

  Negaliu, Matai, nes nesitikrinau.. Bet pratimai padeda, man padėjo. Buvau toliaregis. Neskaičiau tos knygos.

 23. matas sako:

  O tu regejima atstatei visiskai?
  Buvai trumparegis ar toliaregis?

 24. Evaldas. sako:

  Juk sakiau, Matai, toliaregis aš… Regėjimas žymiai pasitaisė! Nesitikrinau pas daktarą, bet galiu teigti, kad darant tuos pratimus, regėjimas atsistato.

 25. Darius sako:

  Labai ačiū tau, Evaldai, kad atskleidei šiuos pratimus visiem. Tikrai dėkoju už tavo atliktą darbą. Reikės pradėti mokytis protimus, o po to atlikinėti tą programą. Kaip suprantu jau kelis metus darai šią programą. Ar po 60 dienų vėl kartoji ta programą per naują (nuo 1-6 dienos)ar jau darai tik 31-60 dienų programą?

 26. Evaldas. sako:

  Jei regėjimas pagerėjo, bet neatsistatė, tai po 60 dienų galima iš naujo pradėti, t. y. nuo pradžių. O jei matai pažangą, tai darai pagal 31-60 programą ir po to pagal programą tolimesniam gerinimui.

 27. Darius sako:

  o Raktas nr. 6: atsipalaidavimas kokiu atstumu nuo lempos daryt?

 28. Evaldas. sako:

  Dariau, programoj nerašo kokiu atstumu, todėl pasirinkti teks pačiam. Beje, akims reikia šviesos bei šilumos. Gal tai padės tau.. Pasirink atstumą, kad jaustum šilumą ir šviesą.

 29. Juras sako:

  O ar galima siuos pratimus daryti kelis kartus per diena? Jei galima mazdaug kiek?

 30. Evaldas. sako:

  Jurai, viską galima, bet nereikia. Užtenka kartą per dieną skirti 25 minutes visiems pratimams padaryti pagal savaitės programą ir viskas. O atpalaidavimo pratimus gali ir dažniau daryti, t.y. kai jauti, kad akys pavargo, kad joms reikia poilsio.

 31. Kostas sako:

  Dar vienas klausimelis, kaip manote pratimui „Raktas nr. 6“ tinka elektra taupanti lempute? Nukreipes uzmerktas akis i ja kazkur 15-20cm atstumu jauciu siluma ir sviesa, bet jos sviesa truputi kitokia negu kaitrines lemputes, ar nera skirtumo?

 32. Evaldas. sako:

  Kostai, negaliu atsakyti ar nėra skirtumo, nes nebandžiau. O šiaip girdėjau, kad tos elektrą taupančios lemputės kenksmingos :), taip kad…

 33. Laura sako:

  O nieko nenutiktų, jeigu nedaryčiau pratimų kokią savaitę? Nes išvažiuoju ir nėra galimybės jų atlikti.

 34. Evaldas. sako:

  Laura, nežinau kiek toli esi pažengus. Jei tik pradėjusi treniruotes, tai geriau būtų pradėti nuo pradžių.

 35. Evaldas. sako:

  Yra paveiksliukas, taigi, nusipaišykit juosteles patys 😉
  3 puodelių pratimui atlikti pieštukas reikalingas kol neišeina pratimo padaryti be pieštuko. Kai darot pratimus pagal programą, pieštuko naudoti nebereikia.

 36. Lukrecija sako:

  Tai jeigu esu toliarage irgi galiu daryti siuos pratimus? komentaruose parasyta kad ir toliariagiai taip daro, bet juk pavadinime parasyta Regėjimo atstatymo programa trumparegiams o ne toliariagiams

 37. Evaldas. sako:

  Lukrecija, čia gavosi bendra diskusija ir tiek. Yra pratimų kompleksas toliaregiams, yra ir trumparegiams. Pažiūrėk dešinėj prie kategorijų.

 38. Giedrius sako:

  Noriu paklausti, ar darant šią programą iki pat galo galima atsistatyti regėjimą esant -3,75 ?

 39. Jonas sako:

  o -4,50 ?

 40. Evaldas. sako:

  Brangieji, programa ne kenkia, o padeda. Kam klausinėti… Jūs darykit tuos pratimus, jei norit atstatyti regėjimą, o ne klausinėkit. Nusiteikit ryžtingai ir pirmyn.

 41. Jokūbas sako:

  Gerb. Evaldai, darau 1-6 dienos programos pratimus jau 4 dienas,tačiau darau nepilnas programas,mat mano akys pavargsta ankščiau laiko .pvz. jei pratimą reikia atlikti 1 min tai man akis jau skauda po 30 sec. Ką daryti?
  p.s. mano akiniai -5 dioptrijos

 42. Evaldas. sako:

  Jokūbai, programa taip sudaryta, kad po kai kurių pratimų yra atpalaidavimo pratimas ( kad pailsinti akis). Na jeigu vistik jauti diskonfortą, daryk po pusę minutės. Galbūt ateity akys pripras prie darbo, nes anksčiau juk tinginiavo :) ir tada galėsi daryti po minutę. Kitas variantas – po kiekvieno pratimo daryk atpalaidavimo pratimą „Nutolusi naktis“. Gal tavo akims labiau patiks, tik tada ilgiau užtruksi. O šiaip, tu turi visas teises reguliuotis pats 😉

 43. Justina sako:

  Labai šaunu, kad stengeisi ir įdėjai šiuos pratimus, tik dar norėčiau paklausti, per kiek maždaug laiko galėčiau atsitaisyti savo regėjimą? Mano yra -1,5 ir 1,75.
  Ir po kiek laiko jau tu galėjai gerai matyti?

 44. Evaldas. sako:

  Justina, nereikia spėlioti.. Reikia paprasčiausiai siekti užsibrėžto tikslo :) Sėkmės

 45. Rineta sako:

  Noriu patikslinti dėl atsipalaidavimo. Evaldai tu rašai, kad atsipalaiduoti pratimų pabaigoje reikia pasėdėti prie stipraus šviesos šaltinio, tačiau atsipalaiduoti geriausiai vis dėlto yra pasėdėti užsimerkus prieš saulę, tik jei jos nėra tinka kaitrinė lempa. Taip pat atsipalaiduoti galima ir šiltu vandens kompresu ant akių, kas yra rekomenduotina. Rašau todėl, kad turiu tą pačią programą. Ir ačiū už nuostabų vertimą, man labai padėjo.

 46. Evaldas. sako:

  Rineta, nežinau kaip geriausia. Pateikiau viską pagal programą ir tai labai daug, manyčiau.. Dabar viskas visur mokama, o aš tai padariau nemokamai.

 47. ;/ sako:

  Na ar imanoma pilnai regejima atstatyti nuo -2 ir ar nebus taip kad po kurio laiko vel nusilptu?
  beje gal kas Zino del ko gali labai stipriai ir greitai kristi regejimas?

 48. Audrius sako:

  ;/ Atsistatyti regėjimą tikrai gali nuo-2, nes mano buvo -3,75 dioptrijos, tiek, kad daugiau dirbt turėjau. Akys gali nusilpt jei jas varginsi ilgai, reikia kaip nors sugebėt jas pailsint. Tas pats man nutiko atsitaisė regėjimas, bet intensyvus darbas su kompiuteriu vėl po truputį vargina jas ir vėl pradedu retkarčiais vis sunkiau matyti, tad vėl padarau kada laiko turiu programa ir gyvenu be problemų :] O regėjimas gali kist nuo akių pervargimo, nepakankamo poilsio.. Aš sugebėjau per 1m. is -1 dioptrijos iki -3,50 nusimušti… Tad tausok akis ;] O jeigu pakankamas poilsis nepadeda, kreipkis į daktarus, nepakenkė dar niekam apsilankymas papildomas pas juos ;]

 49. Sandra sako:

  Ar gali šiuos pratimus daryti 9 ir 12 metų vaikai? Lyg ir niekur neradau tokio pastebėjimo…
  Mus labai jie sudomino, nes akytės po truputį „sėda“…

 50. Kamilė sako:

  Na sveiki . 😉 Pirmiausia tai noriu padėkoti tau Evaldai, kad įdėjai šiuos pratimus . Niekada nesiekiu užsibrėžto tikslo . (: Tačiau dabar viskas pasidarė taip įdomu, kad jau 1-6 dienų programą išmokau mintinai . Tikiuosi sieksiu užsibrėžto tikslo !!!!! Po 60 dienų būtinai apsilankysiu čia, ir pranešiu rezultatą. O jis gali būti toks :
  1. Ai tingėjau daryt
  2. Viskas labai Puiku !!
  3. Neveikia. !
  Pasimelsiu , kad būtų antras variantas. Labai noriu susitvarkyti sveikatą. :) Jei viskas veikia mirsiu iš laimės. Aišku , po 60 dienų , ar bent tada kai pamatysiu rezultatą ! :) Patarimas kitiems : Taip pat gerkite vitaminus A (mūsų visų nemėgstamus žuvų taukus). C ir E. Galite kartu gerti ir Luteino , bei mėlynių ar greipfurto ekstraktų . :) Akims jie taip pat gelbės. Kai darysit pratimus jie viską pagreitins . :) SĖKMĖS VISIEMS ! 😉 Palinkėkit jos ir man , nes man jos prireiks. (:

 51. Nida sako:

  Kamile, aš lygiai taip pat reagavau 😀 Iš tikrųjų esu skaičiusi daug žmonių patarimų, kaip gerinti regėjimą, bet kažkodėl tik šis mane taip įkvėpė. Šiandien kaip tik baigiau 1 savaitės programą. Na, pasigirti, kad super gerai matau tikrai negaliu, beet gal ir jaučiu šiokį tokį pagerėjimą. :) Svarbiausia nepasiduoti ir kovoti iki galo. Tad ačiū!! : )
  Nida´s last blog post ..Fotkinau, fotkinau…

 52. Algis sako:

  Sveikas, Evaldai,
  rašau norėdamas tau padėkoti už šią nuostabią akių gerinimo programą. Pagerėjimą pajutau jau po 5 dienų, nors dar ir nesiseka su 3 puodeliais, bet ant to dirbu. Dar sykį labai ačiū :)

 53. Trumparegis sako:

  Evaldai, labai malonu, jog pasidalinau šia informacija su kitais trumparegiais. Manau visi šie pratimai iš tiesų veiksmingi. Tik nelabai supratau pratimo nr.6 –>mano akims 100v lemputės šiluma gal ir nieko, bet šviesa tai tikrai nepatinka… Tu rašai, jog šviesa akims patinka, o aš nenorėčiau sutikti su tuo.. iš kur tai žinai??
  Trumparegis´s last blog post ..Tikra meilė Nr.15 arba Raudonos Rožės

 54. Zygimantas sako:

  Audriau tai kai tu baigiai daryti siuos pratimus tavo regejimas isliko geras? ar tu matai kaip su sveikom akim 100%? aprasyk viska jei gali placiau.
  Zygimantas´s last blog post ..Tikra meilė Nr.15 arba Raudonos Rožės

 55. Audrius sako:

  Na dabar regėjimu tikrai nesiskundžiu, klinikose matau kaip pridera, žinoma būna dienų, kai akys įsitempusios ir tada pasijaučia pablogėjimas, bet suteiki joms poilsio, dažnai pasinaudoju atpalaidavimo pratimais iš šios programos ir vėl viskas čiki piki. 😀 Dabar va neseniai buvo momentas kai tikrai pradėjo sparčiai blogėti matymas, sugebėjau nusimušti iki -0,5 ir nešiojau akinius, bet dariau programą ir viskas susitvarkė, užteko pirmų 2 savaičių ir dar kokių 2-3 dienų, kad susitvarkytų akys.. Bet dėl visko kaltas buvo kompiuteris ir televizorius.. Kadangi neberadau įdomesnės veiklos, tad sėdėjau prie kompo, žaidžiau ką nors ir štai rezultatas.. Bet nematau tame problemos, dirbau, akys atsitaisė ir vėl viskas gerai :] Jei kyla dar kokių nors klausimų klauskit, mielai atsakysiu.. :]

 56. Aivaras sako:

  Audriau, o dabar tavo regėjimas visiškai atsistatęs? Nėra taip, kad vistiek matai šiek tiek neryškiai?

 57. Audrius sako:

  Galima sakyt taip, visiškai atsistatė, bet darbo reikėjo įdėt daug. :]

 58. Zygimantas sako:

  Aciu tau Audriau. :) Palengvejo :}
  Zygimantas´s last blog post ..atsipalaidavimui

 59. Ieva sako:

  labai dizugiuosi atradusi si puslapi, mankstos dar nepradejau, bet jau mokausi pratimus. Gal kas galetu pasakyti kaip atsispausdinti 3 puodeliu pratimo paveiksliuka? As kai atidarau is puslapio ir atspausdinu, gaunasi mazas paveiksliukas ant A4 formato lapo, tikriausiai taip negerai, nes 1 pratimo dalis su juo gaunasi, o 2 ne.

 60. Ieva sako:

  Idomu kaip Nidai sekasi? Kitu zmoniu komentarai apie gerus rezultatus labai paskatina stengtis :)
  Ieva´s last blog post ..atsipalaidavimui

 61. Nida sako:

  Ieva, tikrai matau geriau. :) Ypač rytais, kai atsikeliu. Viskas ne taip liejasi. : DD Iš tikrųjų labai džiaugiuosi, kad atradau šį puslapį, labai dėkoju Evaldui. :)
  Nida´s last blog post ..atsipalaidavimui

 62. Nida sako:

  Nors, galiu prisipažinti, kad kartais labai tingiu padaryti mankštą. 😀 Bet kadangi prikalbinau ir mamą daryti nebėra taip nuobodu :) Sėkmės kiekvienam! :)

 63. Luseras sako:

  Sveiki,norėjau jūsų paklausti ar kam nors jau tai padėjo? ar pagerėjo rega?

 64. Laura sako:

  tai va, Audriau, turiu ir aš tau klausimą 😀 ar tavo nors vienas iš tėvų trumparegis?

 65. Audrius sako:

  Mano tėtis toliaregis, o mama trumparegė. :]

 66. Evaldas. sako:

  Audriau, tegu ir jie pasitreniruoja 😉

 67. Audrius sako:

  Siūlau vis, bet laiko neturi 😀 Na jų reikalas, svarbu man geriau 😀

 68. Razgas sako:

  Sveiki, Evaldai,
  norejau paklausti, kaip cia yra su tuo pratimu „Cia ir Ten: Atsimerkus“ ? Sio pratimo aprasymas nesiskiria nuo „Cia ir Ten“. Ar „atsimerkus“ reiskia, kad si pratima reikia daryti abiem akimis is karto?
  Razgas´s last blog post ..atsipalaidavimui

 69. Evaldas. sako:

  Taip. Atsimerkus reiškia abejomis akimis

 70. Dovile sako:

  Evaldai, rasai, kad pratimus atlikti be akiniu. as nesioju kontktinius lesius ir mano yra -11 (dioptrijos). ar galiu pratimus atlikti su lesiais, nes be ju ir be akiniu kai kuriu pratimu nepadarysiu, nes tiesgiog nematysiu. Aciu

 71. Evaldas. sako:

  Nesvarbu koks regėjimas, pratimai daromi be jokių priemonių, ar tai būtų akiniai, ar lęšiai. Reikia apsirinkti atstumus, kad būtų galima įžiūrėti. Į programą reikia žiūrėti rimtai, Dovile.

 72. jeronimas sako:

  Audriau, o po kiek laiko tavo regejimas atsistate? ir kiek laiko darei pratimus kai pajutai pirma pagerejima?
  jeronimas´s last blog post ..Mano žiema

 73. Beata sako:

  Labai aciu uz programa, as buvau atsisiuntusi jos nemokama versija, bet nemokejau taip puikiai isversti.

 74. Evaldas. sako:

  Prašom, Beata. Turėti programą yra niekis, o prisisversi pagal ją dirbti ir atstatyi regėjimą kurkas maloniau 😉
  Evaldas.´s last blog post ..Į jūrą žvelk, kai saulė leidžias

 75. Laurynas sako:

  Labas norėčiau pasiklausti ar man padėtų mankšta mano akys -1,20

 76. Laurynas sako:

  Dar daktarai sakė kad man yra stikmatizmas.

 77. Sima sako:

  Sveiki. Jau dariau šią mankštą, bet man, tiesą pasakius, nelabai padėjo, tad vėl viską pradedu iš pradžių (nenuleidžiu rankų!). Bet norėjau paklausti šiek tiek klausimų tų, kam padėjo ši mankšta.
  1. Ar darėte tik šiuos pratimus? Na, ta prasme, gal skaitėte internete, knygose, kas dar stiprina regėjimą. Pasidalinkite su visais! :)
  2. Kiek panašiai laiko praleisdavote prie kompiuterio?
  Skaičiau, kad žalia spalva (gamtoje) labai gerai veikia regėjimą. Tad suprantu, kad reikia kuo mažiau laiko praleisti prie kompiuterio ir kuo ilgiau būti lauke.
  Taigi, tikiuosi greitų atsakymų. Ačiū! :)

 78. Angela sako:

  Sveiki, labai ačiū už programą, stengiuosi atlikti pratimus. Mane domina kiek laiko praleidžiate prie kompiuterio?

 79. Agne sako:

  Ar poveikis jauciasi praejus 6 dienoms ?

 80. Monika sako:

  Sveiki. Norėčiau sužinoti ar tiems, kuriems padėjo ši programa, okulistas sakė, jog akys pakankamai paveiktos trumparegystės ir jų nebeišeis atstatyti? Mnao pavyzdžiui akys nuslpusios kažkur iki -3,5 dioptrijos, o jau tai girdėjau. Žinoma, bandysiu daryti pratimus. Užsispyrimu pasižymiu 😀 tačiau būtų gera žinoti, kad tikrai padės :) bent truputėlį

 81. sauktukas sako:

  o kaip atsispausdint? ar viską reiks kopijuot iš puslapio ir klijuot į word’ą?

 82. O, šiti pratimukai man patinka : )))

 83. Elina sako:

  Sveiki, norėjau pasiteiraut keliais aspektais:
  1. ar darant pratimą Čia ir ten pasirinktą eilutę ryškiau pamatyti turi tą pačią dieną? kas blogai, jei taaip neįvyksta?
  2. Darant pratimą 3 puodeliai, abejais variantais man puodeliai gaunasi vienodi: ir jų apskritimai vienodo ryškumo. Ką netaip darau?

 84. Evaldas. sako:

  1. Žinoma, ne iš karto.. Per vieną dieną niekas regėjimo neatstato. Elina, tik tada, kai tas raides pradėsi matyti aiškiau, tau taps aišku, kad tavo regėjimas taisosi.
  2. Nežinau ką ne taip darai. Bet galiu pasakyti tik tiek, kad jie – tie puodukai – turi būti skirtingi. Kaip atverstas ir kaip apverstas, trimatėje erdvėje.

 85. Elina sako:

  Aišku :) Ačiū, tikrai labai naudingi pratimai. Padariau 1-6 dienų programą, bet manau reikės pakartoti ją dėl tų puodelių :( gal dar kam nors yra taip buvę, ir išmokote pamatyti juos taip, kaip reikia? Pasidalinkit patirtim :)

 86. Dainius sako:

  o kiek kartu per diena reikia daryti niekur nerandu….??

 87. Kamile sako:

  Norejau paklausti, sia programa dabar darysiu sesias dienas,o kur rasti programa kitoms dienoms?

 88. Evaldas. sako:

  Dešinėje pusėje viršuje skiltyje kategorijos susiraskit ir paspaukit Regėjimo atstatymo programa trumparegiams. Atsidarys reikiamas langas, o ten susirasit.

 89. Kamile sako:

  labai aciu, bandysiu daryti sia manksta, seniai ieskojau normalios programos, mano regejimas -5 :(

 90. Kamile sako:

  kaip suprantu, reikia daryti be akiniu ar linziu?

 91. Kamile sako:

  ir dar vienas klausimas… pratimas „3 puodeliai“ – pastebejau, kad as 3 puodeli galiu padaryt is pirmo karto ir be piestuko ir su juo. bet ar tai nera zvairavimas? nepaliksiu zvaira? 😀

 92. Mantvydas sako:

  Atliekant čia ir ten, ar reikia tiesiog permesti žvilgsnį ant plakato ant sienos (neprisimerkus) ar permetus įtempti akis, kad geriau matytųsi raidė į kurią žiūrai?

 93. Gabrielius sako:

  O man po kekvieno pratimo dariti nutolusi naltis ar kaip nors kitaip atpalaiduoti akis?

 94. Mantvydas sako:

  Ar pratimus reikia atlikti esant būtinai natūraliam apšvietimui? Ar tinka ir prie lempos :D? Diena neturiu laiko …

 95. Evaldas. sako:

  Kamile, tai regėjimo atstatymo programa, o ne gadinimo. Teisingai supratot. Reikia daryti būnant be akinių ir be linzių.

 96. Evaldas. sako:

  Gabrieliau, juk aprašyti visi pratimai eilės tvarka. Pažiūrėk į įrašą. Kaip parašyta, taip ir daryk.

 97. Evaldas. sako:

  Mantvydai, nereikia įtempti akių, reikia tiesiog sklandžiai ir tiksliai permesti žvilgsnį tarp abiejų priemonių. Žinoma, prie natūralaus apšvietimo pratimus daryti yra geriau, bet suprantama, kad tai daryti galima ir prie šviesos šaltinio.

 98. Aleksas sako:

  Nu va ką pasakysiu dariau pratimus gan ilgai,ir šeip aktyviai mano minusas yra -3,čia yra labai didelis,ir viska darydamas aktyviai pagal planą pradėjo taisytis akys,nes kuo toliau tuo su akiniais ryškiau viskas pradėjo matytis, ir net vienu momentu pradėjo bloga nuo akiniu darytis t.y kad tikriausiai jau ant taip pagerėjo akis kad jau silpnesniu akiniu reikia.
  Žinokit viskas puiku viskas veikė siūlau visiems daryti šia programa jei norit pasigerinti savo regėjima 😉

 99. Edita sako:

  sveikučiai visi likimo broliai ir sesės :)

  Esu nustebusi..maloniai nustebusi.
  Už tai dėkoju, visų pirma, Evaldui. Kad jis toks draugiskas ir paslaugus.
  O visų antra, Jums, mieli zmogeliukai, kurie dalinatės savo patirtimi, gera patirtimi. Esu sužavėta gerais Jūsų rezultatais.
  Teko skaityti Mirzikarimo Norbekovo knygą apie mus, t.y. kvailius :)pratimus dariau – pagerėjimas buvo, bet neradus bendraminčių, kurie mane palaikytų – tad ir tas užsispyrimas dingo.
  O čia aš Jūsų radau tiek daaaug. Noras ir ryžtas jaučiu grįžta 😀
  Esu įsitikinusi mes dar susipiešim 😉
  Edita´s last blog post ..Į jūrą žvelk, kai saulė leidžias

 100. Marius sako:

  Sveiki,

  Norėčiau paklausti koks skirtumas tarp šių pratimų:
  Čia ir ten
  Čia ir ten: atsimerkus?

 101. Evaldas. sako:

  Mariau, Čia ir Ten pratimas daromas pridengus vieną akį raiščiu. Todėl „atsimerkus“ reiškia, kad nereikia akies pridengti.

 102. Mantas sako:

  Sveiki, mano minusas yra-2,5, man 15 metų , jau padaręs 6dienų programą su akiniais pradėjau matyti toliau tobulai net toliau 10cm. Po to kaip ir kiekvieną mane užvaldė tinginys ir mano akys nusilpo. Žinokir galite pasidaryti kokia c mazyte raide ir ją priklijuoti prie lango ir tada pasižiūrėkite iš kokio atstumo ją tobulai matote.Darant šia programą tikrai patebėsite pagerėjimą. Viliuosi visiškai atsistatyti regėjimą ir prisiversti mažiau sedėti prie kompiuterio. Be to ačiū labai evaldui už šia programą. Šiandien ryte aįtsikėliau ir viską mačiau tobulai, maniau,kad sapnuoja , bet deja tai truko tik 5 minutes. Tai mane paskatino toliau ryžtingai daryti šia programą !

 103. Andrius sako:

  Sveiki,gal man i emaila galėtų parašyti Audrius ar Saulė? :) endriu_g@one.lt

 104. Mantas sako:

  Būtų idomu sužinoti platesnę audriaus istoriją :) gali man parašyti į raganiukas.m@gmail.com. Galetume pasidalinti padarimais

 105. Giedre sako:

  Sveiki, esu maloniai nustebinta, kad yra toks tinklapis, nes tokio ilgai ieskojau. Domejausi tokiu akiu atstatymo budu, skaiciau Mirzikarimo Norbekovo knyga ir dariau panasius pratimus-tikrai jie padejo.Bet, deja, kaip ir daugumai pritruko ryzto ir akys sugrizo i pradine padeti :(
  Taigi, nuo rytojaus imsiu daryti cia rastus pratimus ir ziuresim kaip pavyks.
  Beje, knygoje minejo, kad jei nusprendete atsikratyti akiniu, tai visu pirma reikia ju ir nebenesioti, nes taip tik bloginate padeti ir darote sau „meskos paslauga“.

 106. Vytas sako:

  sveiki visi mano rega ant minuso.. manau pameginti sita programa tik noriu paklausti kur programoje skiltis kur parasyta: viso uztrunka tai cia 2:00 tiek laiko reikia atlikineti ta pratima? ar kaip :) ?

 107. Evaldas. sako:

  Na taip, apžvaldos ratą užtrunka 2 minutes, toliau minutę darai nutolusi naktis ir jau busi užtrukęs 3 minutes. Kai dar 3 puodelius darysi 4 minutes, jau būsi užtrukęs 7 minutes ir tt. Kai baigsi visus 9 pratimus, bus praėjusios 25 minutės.

 108. Evaldas. sako:

  Giedre, lauksim rezultatų :)

 109. Giedre sako:

  Butinai parasysiu, Evaldai. Pradejau jau antra etapa daryti, sekasi neblogai, tik vat niekaip puodeliu 2 dalies neiseina ir viskas. Visus komentarus perskaiciau, atrodo viska ir visaip pabandziau-neiseina ir viskas :( Nenuleidziu ranku, kai ateina to pratimo eile tiesiog stengiuosi kaip ismanydama ji padaryti ta reikiama laika. Labai tikiuosi, kad kada nors pavyks.

 110. Arvydas sako:

  Iki kokio regijimo tie pratimai gali padeti ir as nesioju lesius ar juos issiimti darant pratimus?

 111. Evaldas. sako:

  Taip, Arvygai, pratimai daromi plika akimi taip sakant.. Programa sudaryta treniruoti akims ir atstatyti regėjimui.
  Evaldas.´s last blog post ..Į jūrą žvelk, kai saulė leidžias

 112. Vladas sako:

  Emm.. ar nebutu geriau jeigu pratime Cia ir ten, specialei stengtumeisi ryskiai pamatyti diagrama? Man atrodo kad tai efektyviau, ar as klystu? Neikigalo supratau.. sitam pratime kai pazvelgi i diagrama akys turi ziureti lyg tai i plakata? Paaiskinkite prasau.

 113. Vladas sako:

  Tipo ziuri i diagrama o akys sufokusotos i plakata?

 114. Lukas sako:

  Aš tai pvz. tiesiog žvilgteliu į diagrama 1-2 s, tada į plakatą, vėl į diagramą ir viskas, paprastai. Trumparegiams diagramą reiktų laikyti ne arčiau nei 15-20 cm, manau.

 115. Vladas sako:

  As irgi galvoju kad tai efektyviau, nz.. reikia laukiu evaldo atsakymo, jis geriau zino :)

 116. Lukas sako:

  Iš kur tavo nuomone jis geriau žino? :) Jis ne okulistas ir nelabai manau, kad jis tuo domisi.

 117. Evaldas. sako:

  Vladai, Lukas gerai sako. Nereik persistengti ;).. Tai paprastas pratimas :)

 118. Vladas sako:

  Aisku :)

 119. Dalius sako:

  Dėkui Evaldai už triūsą. Kimbu į pratimus 😀

 120. Domas sako:

  darau as tus pratimus pusantro menesio, pradejau daryti kai pastebejau jog su akiniais matau blogai, taciau dabar vel matau aiskiai ir ryskiai ( su akiniais) taciau regejimas toliau negereja susitaise po kazkur 30dienu, tik norejau paklausti, ar akiniai nevarzo tolimesnio gerejimo? taprame, jaigu as visada tuos akinius nesioju, gal akys nenori geriau matyti? gal reiktu silpnesnius pasidaryt, ir daryti pratimus kol vel susitaisys? rega kazkur ( 0.2 0.2) lauksiu atsakymo.~!

 121. Evaldas. sako:

  Domai, jeigu jau matei neberyškiai būdamas su akiniais, o po treniruočių akims jau matai gerai, vadinasi tavo regėjimas atsistatinėja. Baik programą ir jeigu per tą laiką pastebėsi, kad akiniai nėra per stiprūs, toliau daryk pratimus. Skaityk čia http://evaldo.private.lt/regejimo-atstatymo-programa-trumparegiams-tolimesniam-gerinimui
  Laikui bėgant, tie akiniai bus jau per stiprūs. Daryk pratimus tol, kol atstatysi regėjimą. Sėkmės 😉

 122. Audrius sako:

  Darau pratimus jau mėnesį ir dvi savaites, bet regėjimas vos vos pagerėjo, tai gal čia dėl to, kad akys pavargusios? Gal po programos baigimo praėjus 1-2 sav. geriau matysiu? Nes dabar rezultatai netenkina, regą susitvarkyt noriu, bet nebėra tokio noro daryt tuos pratimus.

 123. Audrius sako:

  P.S. ar gerai pratimus daryt ką tik atsikėlus? 6:20 ryte prieš mokyklą?

 124. Evaldas. sako:

  Taip. Ryte geriausia. Tada akys pailsėjusios yra..

 125. Domas sako:

  Labas, evaldai, darau jau 2menesius ir 2 sawaites, akys atsistate iki akiniu lygio, nes pries 2 menesius su akiniai prastai maciau, taciau man kilo klausimas, kodel negereja toliau? atsistate mazdaug po 4 savaiciu… Pratimus darau vos prabudes, tacaiu, jaigu weliau akys yra varginamos? daleiskim, as ryte padaray pratimus, o tada pasedziu prie kompiuterio, nera taip kad po pratimu varginamos akys nenori geret? o gal tiesiog kad atsistate iki akiniu lygio? su akiniai matau puikiai aiskiai is ryto, galima sakyt daugiau nei viska, taciau i vakara jau siplniau, ryte vel viska.. ir t.t… taigi butu smagu sulaukt atsakymo i klausimelius :)

 126. Andrius sako:

  Sveiki, norečiau paklausti, dėl pratimo ‘Čia ir ten’. Ar raides plakate ant sienos reikia stengtis pamatyti aiškiai, netgi prisimerkti, kad geriau būtų? Ar tiesiog nesistengti jų gerai įžiūrėti ir greit vėl permesti akis? Labai svarbu, ačiū:)

 127. Audrius sako:

  Sveikas Evaldai, kaip sakiau pratimus darydavau 6:20, bet dabar geriausiu atveju galėčiau tik 16:00, ar tai padėtų akims, ar tiesiog būtų pilstymas iš tuščio kibiro į kiaurą, nes sakėt, kad akys vakarop pavargsta.

 128. V sako:

  Dėkoju už pratimus! Pabandysiu ir aš :)

CommentLuv badge