19 – 24 DIENOMIS PRATIMAS   LAIKAS  VISO UŽTRUNKAMA
Apžvalgos ratas

Nutolusi naktis

3 puodeliai: 3 dalis

3 puodeliai: 4 dalis

Čia ir Ten

Čia ir Ten: atsimerkus

Virvutė su mazgeliais (žemyn)

Raktas nr. 6: atsipalaidavimas

30 sek. į kiekvieną pusę

1 minutę

2 minutes

2 minutes

5 minutes kiekviena akimi

3 minutes

3 minutes

3 minutes (ar ilgiau)

1:00

2:00

4:00

6:00

16:00

19:00

22:00

25:00

Virvutė su mazgeliais (žemyn) reiškia, kad iš pradžių reikia sutelkti žvilgsnį prie nosies, po to žvilgsnį permesti žemyn į kitą mazgelį ir taip iki paskutinio mazgelio ir nebegrįžti atgal. Vėl pradedi nuo nosies.

Rakto nr. 6: atsipalaidavimas paaiškinimas:
Prieš lempą (40-100vatų) užsimerkite, kad akys sugertų šviesą ir taip atpalaiduotų.
Jei lempa pritvirtinta, sukinėkite galvą, kad gautųsi kaip masažas. Jei lempa nepritvirtinta, tai vedžiokite ją apvaliame judėjime.

Comments

 1. Audrius sako:

  Šios savaitės gale raidžių lentėje, kuri naudojama pratime „Čia ir ten“ pradėjau gana neaiškiai, bet matyti 4 nuo viršaus eilutę, ko nepalyginsi tik pradėjus daryti šią programą. Plius kai mano regėjimas yra -3,75 dioptrijos pažanga jaučiasi kaip niekad. Na pradėsim daryt kitą atkarpą :]

 2. Darius sako:

  Darant šios dienos programa regejimas zymiai pasitaise.

 3. Evaldas. sako:

  Linkiu jums abiems atstatyti regėjimą.

 4. Juras sako:

  Evaldai, darau šiuos pratimus jau 21 dieną. Nežinau kodėl, bet man regėjimas visiškai nepasitaisė. Kažkuriuo momemtu buvo tas efektas, bet jis kažkur dingo. Nebežinau ką daryti ;((…

 5. Evaldas. sako:

  Jurai, nenusimink. Kažkas kažkur komentavo čia – pas mane, kad ir jam taip buvo, bet po to ėjosi vis geryn, pajuto efektą, regėjimas taisėsi. Peržvelk visus komentarus gal… Ir nesustok. Programa juk ilga, tavo akys nušvis 😉

 6. Zygimantas sako:

  Evaldai, o gali visiskai neatsistatyti regejimas darant siuos pratimus taisyklingai?
  Zygimantas´s last blog post ..Fotkinau, fotkinau…

 7. Zigmas sako:

  Sveikas Evaldai! Netikėjau kad „google“ lietuviškai parašęs rasiu tokį dalyką. Maladiec, kad padedi žmonėms- tik nepergyvenk kad galėjai susirinkti truputį pinigėlių. Ketinu pradėti daryti šiuos pratimus ir iškilo vienas klausimas: Aš nešioju akinius (ne visada, būnant lauke ne), ar šituos pratimus reikėtų daryti būnant su akiniais ar ne? O gal kas kitas žino? P.S. Dioptrijų 1,5 ir 1,75 su cilindrais.
  Zigmas´s last blog post ..Fotkinau, fotkinau…

 8. Audrius sako:

  Zygimantai, visko gali būti, bet reikia tikėti ir daryti.. Negalvok kas bus taip ar kas bus anaip, būk tvirtas ir žinok, kad atsistatys viskas! Aš sugebėjau atsistatyt pilnai regėjimą iš -3,75 ir nenešioju akinių, tad tu tikrai gali!

 9. Evaldas. sako:

  Zigmai, pratimus reikia daryti be akinių.

 10. Saulius sako:

  Sveiki norejau tik paklausti ar darant siuos pratimus galima nesioti akinius? nes as be ju TV negaliu ziuret ir su PC nieko negaliu daryt, as suprantu kad pratimus reike daryte be akiniu bet ar po ju ar pries juos galima nesioti akiniu? ar rezultato nebus?

 11. Mantas sako:

  Na va, jau ketvirta savatė kaip darau šiuos pratimus ir pagerėjimas tikrai jaučiasi. Daugiausiai gal pagerėjo po antros savaitės, dabar truputėlį pristojo. Įdomu, ar dirbant su kompiuteriu, ar kita akis varginantį darbą(skaitymas ir pan.)visas vargas gerinant akis nenueis per niek. Šeimos gydytoja sakė, jog kiek ji girdėjus tai dažniausiai akys greiti atsistato(blogyn), aš vis dėl to pratimų nusprendžiau nemesti, o kaip bus tai gal ir parašysiu.

 12. Linas sako:

  na visgi jau 2013, butu idomu isgirsti atsakymus i paskutinius kelis komentarus :) siaip ar taip, laikas pradeti daryti programa ir pagaliau aiskiai matyti o ne tik noreti ir svajoti

 13. Nenoriu SAkyt vardo sako:

  Sweiki, na kagi, darau as tuos pratimus :), ka galeciau pasakyti.. kai pajutau kad su akiniais matau blogiau pradejau jieskoti budu kaip pagerinti akis, ir uzsukau cia. perskaiciau komentarus.. nusprendziau rimtai to imtis ir pabandyti, taigi, katik baigiau 24 dienas, pries sitas dienas ant sienos buwau pasikabines maza uzrasa, kuris man liejos, taciau dabar jau galiu ji puikiai iskaityti (su akiniais zinoma), bet tikrai jauciasi jog rega paastrejo ir tikrai pagerejo, tikriausia visiems butu idomu suzinoti kokia buwo mano rega. tau buwo (-2 -2) dariausi silpnesnius akinius kad akys isvis nenusilptu, na bet jauciu kad tuoj teks daryti dar silpnesnius :)

CommentLuv badge