Pasak gerbiamo gydytojo Gedimino Akelaičio, straipsnis gana ilgas, bet protingiems, mąstantiems – vertingas.

Ir aš viliuosi, kad skaitant šį straipsnį, jums paaaiškės kas vyksta.

Pasaulyje pasirodo vis daugiau tyrimų, kurie verčia abejoti skiepų nuo kovido neginčytina nauda. Be visa to, paaiškėja, kad periodiškai savo imunitetą skiepais „stiprinantys“ asmenys rizikuoja save paversti priklausomais nuo vakcinų ir nebegebančiais susidoroti su vis naujomis viruso formomis.

Džozefas Merkola savo straipsnyje išsamiai nupasakoja esamą situaciją.

2022 metų sausio viduryje, 99,5% visų kovido užsikrėtimų atvejų JAV buvo būtent nuo Omikron atmainos. Žmonės perserga gana nesunkiai, įgyja natūralų imunitetą. Tačiau didžiosios farmacijos kompanijos (Pfizer ir Moderna) skuba kurti naują vakciną, skirtą būtent šiai naujai atmainai. Pfizer žada, kad ji bus sukurta 2022 metų kovo mėnesį.

Tokios vakcinos tikslingumu abejoja daugelis mokslininkų, nes dauguma žmonių ir taip gana nesunkiai prasirgs.

Keletas tyrimų taip pat parodė, kad vakcinos veiksmingumas mažėja neįtikėtinai greitai. Ir nerimą kelia tai, kad jis netampa nuliniu. Tyrimų duomenimis, imunitetas tampa neigiamas, o tai reiškia, kad visiškai paskiepyti ir „sustiprinti“ asmenys greitai tampa labiau linkę į COVID infekciją nei bet kada anksčiau.

Daugelyje šalių randami neigiami efektyvumo rodikliai

JAV atliktame tyrime, kuriame dalyvavo 780 225 JAV veteranai, nustatyta, kad skiepo veiksmingumas smarkiai sumažėjo per šešis mėnesius:

  • Jansseno efektyvumas sumažėjo nuo 86,4 % pradžioje iki 13,1 % šeštą mėnesį •Moderna nukrito nuo 89,2% iki 58% • Pfizer sumažėjo nuo 86,9% iki 43,3%

Kanadoje atliktas tyrimas parodė, kad vakcinos veiksmingumas pradėjo smarkiai mažėti jau antrą savaitę po antrojo įdūrimo. Šeštą mėnesį po antrojo dūrio 70% slaugos namų gyventojų kraujas turėjo „labai prastą gebėjimą neutralizuoti koronaviruso infekciją laboratoriniais eksperimentais“.

JK vyriausybės duomenys „rodo aiškų tiesinį skiepų efektyvumo kritimą vidutiniškai 4,8 % per savaitę vyresniems nei 18 metų asmenims“, – praneša „The Exposé“, o kai praeina 9 savaitė po antrojo skiepo, efektyvumas tampa neigiamas.

„Dvigubai vakcinuotų (pilnai paskiepytų) žmonių Jungtinėje Karalystėje dabar (2022 m. sausio mėn.) imuninės sistemos veiksmingumas ir prieš Delta, ir „Omicron“ išsenka, palyginti su neskiepytais žmonėmis“, – rašo „The Exposé“. Kyla klausimas, ar gali būti momentas, kai imuninė sistema nustos blogėti. Kol kas tai nėra žinoma.

Atsižvelgiant į tai, kad injekcijos metu organizmas gamina nekontroliuojamus toksiškus baltymus, atrodo pagrįsta manyti, kad yra tolerancijos riba, nors ši riba kiekvienam žmogui gali skirtis. Tikrai negalima pasakyti, kiek žmonių yra vienu laipteliu nuo žalingo šalutinio poveikio ar staigios mirties.

Kaip pranešė 2022 m. sausio 22 d. The Exposé, vyriausybių duomenys iš viso pasaulio rodo, kad žmonėms, kuriems buvo sušvirkštos bent dvi dozės vakcinos, dabar yra rimtos imuninės sistemos degradacijos požymių.

Remiantis šia ataskaita, Australijos, JAV, Kanados, Škotijos ir Anglijos duomenys aiškiai rodo, „kad jų paskiepytų populiacijų imuninės sistemos pajėgumas buvo sumažintas, palyginti su neskiepytomis populiacijomis“.

Australijoje pilnai vakcinuoti asmenys turi 2,2 karto didesnę tikimybę užsikrėsti COVID nei neskiepyti. „Taigi, vakcinos pasų turėtojai turi 2,2 karto didesnę tikimybę išplatinti COVID nei tie, kurie neturi vakcinos, kuriems atsisakoma išduoti vakcinos pasus ir jie yra uždaryti į sulaikymo centrus“, – pažymi „The Exposé“.

Ar žmonėms, turintiems dvigubą ir trigubą („sustiprinančią“) vakcinaciją, gresia VAIDS (vaccine acquired immunodeficiency syndrome – vakcina įgyto imunodeficito sindromas)?

Iki šiol jums gali kilti klausimas, ar šis neigiamas veiksmingumas gali rodyti ką nors daug blogesnio nei tiesiog didesnį polinkį užsikrėsti Omicron infekcija. „Exposé20″ mano, kad dvi ar tris vakcinas gavęs asmuo iš tikrųjų gali turėti vakcinos įgytą imunodeficito sindromą arba VAIDS, panašų į AIDS.

Buvęs Pfizer viceprezidentas Michaelas Yeadonas padarė panašų pareiškimą. 2021 m. gruodžio 6 d. americasfrontlinedoctors.org straipsnyje Yeadon cituojamas:

„Jei imuninė erozija atsiranda po dviejų dozių ir vos kelių mėnesių, kaip galime atmesti galimybę, kad nepatikrinto „sustiprinančio“ poveikis nesumažės greičiau ir didesniu mastu?“

Straipsnyje toliau cituojamas Lancet tyrimas, kuriame buvo lyginami „skiepytų“ ir neskiepytų švedų rezultatai per devynis mėnesius. Kaip ir kituose tyrimuose, jie nustatė, kad apsauga nuo simptominio COVID greitai sumažėjo, o praėjus šešiems mėnesiams po injekcijos, „kai kurioms labiau pažeidžiamoms vakcinuotoms grupėms gresia didesnė rizika nei neskiepytiems bendraamžiams“.

„Gydytojai šį pakartotinai skiepytų reiškinį vadina „imunine erozija“ arba „įgytu imunodeficitu“, o tai lemia padidėjusį miokardito ir kitų po vakcinacijos susirgimų dažnį, kurie juos paveikia greičiau ir baigiasi mirtimi arba lėtinėmis ligos“, – aiškina Frontline Doctors.

Straipsnyje taip pat cituojama 2021 m. rugpjūčio mėn. ataskaita iš Škotijos, kurioje nustatyta, kad tie, kurie gavo skiepą, turėjo 3,3 karto didesnę tikimybę mirti nuo COVID infekcijos nei neskiepytieji – tai išvada, kuri neabejotinai pramuša didžiulę skylę teiginyje, kad vakcina apsaugo nuo rimtų ligų.

2021 m. lapkričio mėn. pabaigoje dienraštis „Daily Mail“ taip pat pranešė, kad „labiausiai pažeidžiamų pacientų“ kassavaitinių apsilankymų intensyviosios terapijos skyriuose skaičius išaugo 50 % per pastaruosius du mėnesius ir kad 1 iš 28 ICU pacientų turėjo būklių, turinčių įtakos jų imuninei sistemai. Didžiąją šios grupės dalį sudarė pacientai, sergantys kraujo vėžiu ir turintys persodintus organus.

Nors dienraštis „Daily Mail“ dėl neįprastai didelio pacientų, kurių imunitetas nusilpęs išaugimo kaltino vyriausybės nesugebėjimą pakankamai greitai pradėti revakcinaciją, kad būtų išvengta silpnėjančio imuniteto, tačiau tai yra neįtikėtinai trumparegiška. Kaip pažymėjo Amerikos fronto gydytojai, skiepas sukuria „nuo vakcinų priklausomus žmones“ ta prasme, kad jų imuninė sistema negalės apsisaugoti nuo COVID-19 be jų.

Straipsnyje „Daily Mail“ pasakojama apie pacientą su transplantacija, kuris labai norėjo gauti revakcinaciją, žinodamas, kad jam gresia didelė COVID komplikacijų rizika. Užtruko tris savaites, bet pagaliau jis gavo trečią skiepą. Jau kitą dieną jam prasidėjo „akinantis galvos skausmas, pykinimas ir galvos svaigimas“. PGR testas patvirtino, kad jis užsikrėtė COVID.

Tačiau, užuot suvokęs, kad yra to trečiojo skiepo auka, vyras buvo neracionaliai įsitikinęs, kad jei būtų anksčiau gavęs trečią dozę, COVID jis apskritai nebūtų susirgęs. Baigdamas „The Exposé“ rašo:

„Įgytas imunodeficito sindromas yra būklė, dėl kurios nyksta imuninės ląstelės ir žmonės tampa jautrūs kitoms infekcijoms bei tam tikrų rūšių vėžiui išsivystyti. Kitaip tariant, jis visiškai sunaikina imuninę sistemą.

Ar galime pamatyti kokią nors naują COVID-19 vakcinos sukelto įgyto imunodeficito sindromo formą? Tik laikas parodys, bet sprendžiant iš dabartinių skaičių, atrodo, kad mums ilgai lauti nereikės, kad tai sužinotumėme.

 

Comments

CommentLuv badge