Dar vienas akių atpalaidavimo pratimas

Posted: 12th vasario 2010 by Evaldas. in Pratimai akims

Šis pratimas puikiai nuima įtempimą, susidariusį atliekant akių pratimus visos treniruotės metu.

Raumens masažas

1. Kartu sudėjus vidurinįjį ir rodomąjį pirštus padėkite ant viršutinio nosies tilto. Taikydami švelnų spaudimą žemiau antakio ir virš akies voko pirštų galiukais masažuodami, judėkite link smilkinių. Nenaudokite jokio spaudimo tiesiogiai akių vokams, tik šiek tiek virš jų palei kietą, kaulėtą sritį.

Kai pasieksite smilkinius, pamasažuokite šiek tiek apvaliame judėjime.

2.  Tą patį darykite palei kaulėtą dalį žemiau jūsų akių. Masažuodami judėkite smilkinių kryptimi, o kai juos pasieksite, vėl masažuokite apvaliame judėjime. Masažuodami netaikykite jokio spaudimo akies vokams ar akies obuoliams.

Comments

 1. Mantas sako:

  Kiek vidutiniskai laiko tai reiketu atlikineti?

 2. Evaldas. sako:

  po 1 min.

 3. Kasparas sako:

  Laba diena, Evaldai. As noriu paklausti koks buvo Jusu regejimas? Per kiek laiko ji issigydete? :)

 4. Evaldas. sako:

  Per kurį laiką pastebėjau, kad nebeįžiūriu ar nebeišskaitau smulkių raidžių. Na, šiais laikais, kai ypatingai daug laiko praleidžiame prie kompiuterių, rašome žinutes mobiliaisiais telefonais ar be pertraukėlių skaitome, gal ką dirbame įtempę žvilgsnį, tai ir sunku išvengti gresiančių nepatogumų. Tada padeda pratimai. Aš dar tebesitreniruoju. Kaip žmogus pripranta keltis rytais, praustis, valgyti, taip galima į dienotvarkę įtraukti ir pratimus akims. Mano regėjimas taisosi, jau galiu skaityti normaliai ir nebesilieja. Bet aš profilaktiškai tebesitreniruoju, nes, kaip sakiau, visos priemonės, kuriomis šiais laikais naudojamės, akis gadina.

 5. Tadas sako:

  Evaldai, koks buvo tavo regejimas ir per kiek laiko sugebejai ji atstatyti? :)

 6. Evaldas. sako:

  Nesitikrinau. Pradėjau daryti pratimus ir darau iki šiol profilaktiškai.

 7. Valdas sako:

  @Evaldai kada idėsite visų pratimų atlikimo planus, laiko trukmes ?

 8. Evaldas. sako:

  Tumparegiams ar toliaregiams pageidautumėt?

 9. Valdas sako:

  Man trumparegiams (galbut parasykite visu rusiu, kitiems labai pravers).

 10. Kamilė sako:

  Atpalaiduoja akis . 😉 o jei dar kas nors kitas pamasažuotų , mmm… Kai atsimerkiu akys tokios atsipalaidavę… 😉 Dėkui , labai gerai jaučiuosi :))
  Kamilė´s last blog post ..Fotkinau, fotkinau…

 11. Mantas sako:

  Evaldai, o pvz mano akys yra nusilpusios, trumparegystė, kairė akis yra 0.25 o, dešinė akis 0.75. Ar imanoma atstatyti akis ?

 12. Evaldas. sako:

  tai juk ta programa ir yra atstatyti regėjimui 😉

 13. Antanas sako:

  Sveikas. Labai dekoju tau uz sia pateikta programa. Turiu viena klausima. Ar sios programos deka norint atstatyti savo regejima reikia apriboti laika praleidziama prie kompiuterio ekrano ar net ir sedint prie kompiuterio ir atliekant siuos pratimus regejimas turetu susitvarkyti? Kadangi laiko apribojimas turint priklausomybe man labai sudetinga uzduotis. Is anksto aciu uz atsakyma.

CommentLuv badge