Nutolusi naktis (atsipalaidavimo technika akims)

Posted: 17th rugsėjo 2009 by Evaldas. in Pratimai akims

Šis pratimas naudojamas kaip atsipalaidavimo technika bet kuriuo metu, kai jūsų akys pavargusios arba įtemptos treniruočių metu. Regėjimo blogėjimui sustabdyti vienas iš labiausiai efektyvių būdų yra akių streso pašalinimas. Kai jūsų akys pavargusios, šį pratimą darykite 30 sekundžių. Jūs galėsite greitai “atjauninti” savo akis ir tęsti treniruotes.

1.     Sušildykite rankas, trindami viena į kitą.

2.     Sėdėdami kėdėje, alkūnes padėkite ant kelių ar stalo.

3.      Laikydami pirštus tiesiai, uždenkite akis rieškutėmis. Jos turi švelniai remtis į kaulus virš ir žemiau akies, bet neturi paliesti akies obuolio. Jeigu blakstienos liečia delnus – nėra blogai. Abiejų rankų pirštai turi  uždengti kaktos centrą. Būdami atmerktomis akimis, negalite matyti jokios šviesos, įeinančios į jūsų akis.

nutolusi naktis

Palaikydami šią padėtį, atpalaiduokite akis ir užsimerkite tuo metu, kai manote, kad jūs tyrinėjate nutolusią naktį. Atsiminkite, jūsų akys yra atsipalaidavusios, kadangi jos išeina į nuotolį – o tai ir yra šio pratimo tikslas.

Jūs galite pamatyti blyksnius ar plaukiojančias spalvas, bet kad to išvengti ir pamatyti tik juodą naktį, reikia pakankamai atsipalaiduoti. Kai būsite įsitikinę, kad jūsų akys jaučiasi atsipalaidavusios ir pailsėjusios, galite tęsti treniruotę.

Comments

  1. Linara sako:

    laba diena, labai aciu, kad idejote sitiek issamiu paaiskinimu ir naudingu pratimu. noreciau paklausti, ar vaikuciams „ant ribos“ del toliaregystes jie tiktu? siandien darome naktele, manau, poilsis niekada nekenkia, o kaip del kitokiu pratimeliu? gal jusu turimoje medziagoje tai butu pamineta? jei net neisversta, tinka, nes anglu kalba man nera didele beda. aciu uz atsakyma
    Linara´s last blog post ..Informacijai

  2. Evaldas. sako:

    Programos pateiktos tiems, kurie nori atstatyti regėjimą. Jei regėjimas geras arba kaip sakote ant ribos, pratimus daryti nebūtina, o atsipalaidavimo technikos tikrai padėtų.

CommentLuv badge