Štai ką galima padaryti, kai pirštai ištreniruoti, bet jei tai neaktualu, stiprūs, treniruoti pirštai praverčia tiek sporte, tiek gyvenime.
Jei turite galimybę treniruotis su štanga, darykite tokį pratimą
Namie galima treniruotis prie staktos. Galima pradžiai pasistengti pakibti visu savo svoriu, laikantis tik pirštų galiukais (juk stakta nėra plati). Vėliau, kai pirštai sustiprėja, galima prisitraukinėti.
Galima treniruotis ir ant skersinio. Laikantis ant pirštų, stenkitės delnus pritraukti prie skersinio.
Treniruočių rezultatas gali būti pavyzdžiui toks
O vinis pats lankstei?
Žinoma O kiek tokių suvenyrų esu išdalinęs. Tai dariau kiek anksčiau, bet ne prošal būtų ir dabar prisiminti tą malonumą. Įveikti tokias plienines vinis – tikras kaifas. Galima būtų ir nusifilmuoti
Tai tu tikras monstras
Kai nuo 13 metų pradedi sportuoti, o dar turi tikslą, tai ir tampi monstru. Nors mane vadina žvėrimi. Kaip sakoma, „shvatkė“ geležinė…
Šaunuolis, jaučiu pagarbą tokiems kaip tu
Ačiū
Na tikrai idomus dalykas,niekada nebuciau pagalvojes,manau pravercia daznokai o visas suspaudimas delno idomu ar sustipreja,na su pirstais?
Žinoma, ir plaštakos suspaudimas. Kai sveikinsiesi, žmogui gali sutraiškyti delną ir pirštus 😉 .
Aciu darau siuos pratimus su stakta ir skersiniu tikrai neblogi dekui 😉
Prašom bet nėra už ką…
Ką gi, reiks bandyt. Ta pirma nuotrauka labai vilioja
Paskui galėsi kolekcionuoti . Ne nuotraukas, vinis 😉
Tik kažkodėl sąnariai nelabai patenkinti 😀
Nieko, įprasiu. Reiks MRU sporto salėj daugiau ant skersinio pakabėt.
Na, neturėtų jie būti nepatenkinti. Greičiau tau taip tik atrodo, nes nesi bandęs ant pirštų galų kabėti.
Pirštai neturi raumenų.
Ką, Tomai, nori įrodyti? Mano tikslas buvo parodyti pratimus, kurie sustiprina visus rankos raumenis ir tada gali daryti įvairius triukus. Tai žinoma, kad dauguma ranką kontroliuojančių raumenų prasideda dilbyje, jų yra rieše ir plaštakoje. O pav. mažieji raumenys, kurie palaiko nykštį ir mažąjį pirštą, įsijungia, kai norima pagriebti ir laikyti. Jie leidžia pirštams judėti bei išlaikyti stabilumą, kai atliekame veiksmą. Ne bicepsų, tricepsų ir kitų raumenų grupių pumpavimas išvysto jėgą, o pratimai jėgai. Vienas iš mano sistemos pratimų yra nurodytas pratimas.
O kaip sakot, ar atsispaudimai vien ant pirštų stiprina jų raumenis?
Atsispaudinėjant ant pirštų, jėgos pirštams nepriduosi, na, nebent jei atsispaudinėtum nepervargindamas sausgyklių, kažkiek tik jos sutvirtėtų. (Jei persistengi, visada gaunasi atvirkštinis rezultatas). Tvirtos sausgyslės labiau būdingos karatistams, kurie pirštais pramuša kėdes, visokias pertvaras ar net sienas. Bet pastarieji atlikinėja kitus pratimus, kaip pavyzdžiui pirštais baksnoja į smėlį (šis pratimas labiau apsaugo sausgysles). Kad nebūtų per didelio apkrovimo vien atsispaudinėjant ant pirštų, patarčiau kurį laiką atlikinėti mano siūlomus pratimus, o tik paskui įjungti ir tavąjį.
Niekaip neprisiruošiu paklausti Čia toks humoristinis klausimas. Rašai: „Kai sveikinsiesi, žmogui gali sutraiškyti delną ir pirštus.“ Tai… Ar esi kam nors traikštelėjęs, kad taip teigi? 😀
Na, žmogus klausė ar stiprėja suspaudimas. Galėjau atsakyti – taip, stiprėja,bet toks atsakymas neįkvepia treniruotis. O kai paaiškini, kad gali sutraiškyti delną, dažniausiai žmogų įkvepia. Žinoma, aš jokiu būdu nepropaguoju tokių dalykų kaip kaulų traiškymas, bet kartais gali prisireikti panaudoti savo jėgą…
Klausi, ar teko kada trakštelti. Teko. Tarnaudamas armijoj vieną kartą teko būti laiku ir vietoje, kai vienas jūreivis kitą puolė peiliu. Pagriebęs ranką už riešo,suspaudžiau, kad iškristų peilis… Gerokai sutraškinau… bet juk gyniau žmogų.
Atsakiau?
Oho, pakankamai išsamus atsakymas. Iš tikrųjų maniau, kad apie tą sutraiškymą daugiau teoriškai teigi, gyvenime nepatikrinęs.
Žinai, dabar pagalvojau ir prisiminiau – per kūno kultūrą man labai sunkiai sekėsi prisitraukus išsilaikyti ant to kabančio geležies (tikiuos įsivaizduoji). Gal tikrai reikia kurią dieną išbandyt sugebėjimus ant durų staktos. Žinoma, man nebūtina, šiaip sau. Įdomu.
Žinoma, gali pabandyti , nors, tiesą sakant, abejoju, kad tau pavyks pakelti pėdas nuo grindų… O gal klystu ;)? Abejoju todėl, kad esi mergina, bet ką gali žinoti. Lengviau būtų pradžiai bent pakaboti ant skersinio, o paskui mėginti prie skersinio strypo delnus pritraukti. Pasitreniravusi galėtum stiklainius atidarinėti be didelių pastangų kaip toj reklamoj… Na o kaip tau mokykloje sunkiai sekdavosi prisitraukus prie skersinio išsilaikyti, neįsivaizduoju. Matyt nemokėdavai sukoncentruoti jėgas:)
Evaldai, sakei kad sportuoji nuo 13 metų jei neklystu. o kiek tau dabar metų? Ir kaip dažnai darydavai tuos pratimus? 😉
Jokios reikšmės neturi mano metai. Juk aš nebesitreniruoju būtent su štanga :). O šiaip, būdamas 13 rimtai nesitreniravau, tik duodavo pamėginti paspausti. Kiek prisimenu, pirmą kartą pabandęs, pasiekiau 80 kg. svorį. Rimtai įsijungiau tik būdamas 14, nes norėjau daryti tokius pratimus, kurie man patiko, o ne tuos, pagal kuriuos treniravosi klubo draugai – vyrai. Mano sistema pasitvirtino, nes būdamas 16-17 metų spaudžiau 200kg. O treniruodavausi kas antrą dieną (griežtai).
Būtų įdomu ir naudinga jei parašytum pagal kokią sistemą jaunystėj treniravaisi su štangomis, kad tokių rezultatų pasiekiai
Vytautai pagal savo sistemą. Ne pagal Veiderį ar Švarcnegerį, ar kokį Draperį, ar Vlasovą… Pagal paties susikurtą. Norėjau įgauti jėgos, o raumenys efektyviai, ryškiai išsidirbo patys. Beje, 200 kg – tai ne aukščiausias rezultatas.
Nu jo, bet gal galetum pasakyt kokia ta tavo sistema buvo ;D idomu..
dovis lyg ir uzklause apie ta sistema tavo, bet tu taip ir tyli. Galetum atsakyt?
Dovis užklausė… Jis padėdėjo ženklą ;D ir suprati, manau, ką jis reiškia. Aš nejuokavau įdėjęs į savo puslapį kelis pratimus jėgai, turiu ir sistemą, bet neprivalau kiekvienam apie ją pasakoti. Ti pasakysiu, kad vienas iš pagrindinių mano sistemos pratimų buvo šis http://evaldo.private.lt/spaudimas-nuo-kaladziu/
Pirstai neturi raumens tik sausgysles…geriau imesk video nes tuos vinis ir su staklem galima lankstyti
Mano pirštai – mano staklės jei ką
Še, žiūrėkit.. https://youtu.be/9JeXULLUtrs