Kas yra tikra, o kas netikra?

Posted: 20th rugpjūčio 2017 by Evaldas. in Apie viską, Išminties kertelė, Pamąstykim

Jeigu nuoširdžiai pamąstytume, tikrai suprastume jog būna tikras gyvenimas, o būna netikras… Taip kaip ir draugas. Gali mūsų kelyje būti tikras draugas, o būna juk ir netikrų… Ar galime pavadinti gyvenimą tikru, jei einame savo keliu, o ne primestu, jei galime
patys spręsti kaip gyventi, ko siekti, kokius prioritetus rinktis, o ne vykdyti kažkieno norus, valią ar siekius. Net jeigu pasirenkame neteisingai ir mūsų pasirinkimas pridaro mums žalos, galime atrasti kitą kelią. Kelią, vertą tikro gyvenimo. Rinktis mums. Kiekvieno mūsų pareiga rinktis protingai.
Taigi, ar verta būti savimi ir ieškoti tikro gyvenimo prasmės? Gyvenimas juk ne žaidimas. Neverta jo iššvaistyti bereikšmiams siekiams. Dabar – yra viskas ką mes turime. Vadinasi gyvenimas yra viskas, ką mes turime dabar, kokie esame dabar ir kur link einame. Todėl savo gyvenimo kelią reikėtų rinktis atsakingai. Gyvenkime ne tariamai laimingą gyvenimą, o būkime laimingi, eidami išminties keliu. O tada suprasime kas yra tikra ir kokia didelė vertė to tikrumo.
YouTube Preview Image

CommentLuv badge