Kas yra tikra, o kas netikra?

Posted: 20th rugpjūčio 2017 by Evaldas. in Apie viską, Išminties kertelė, Pamąstykim

Jeigu nuoširdžiai pamąstytume, tikrai suprastume jog būna tikras gyvenimas, o būna netikras… Taip kaip ir draugas. Gali mūsų kelyje būti tikras draugas, o būna juk ir netikrų… Ar galime pavadinti gyvenimą tikru, jei einame savo keliu, o ne primestu, jei galime
patys spręsti kaip gyventi, ko siekti, kokius prioritetus rinktis, o ne vykdyti kažkieno norus, valią ar siekius. Net jeigu pasirenkame neteisingai ir mūsų pasirinkimas pridaro mums žalos, galime atrasti kitą kelią. Kelią, vertą tikro gyvenimo. Rinktis mums. Kiekvieno mūsų pareiga rinktis protingai.
Taigi, ar verta būti savimi ir ieškoti tikro gyvenimo prasmės? Gyvenimas juk ne žaidimas. Neverta jo iššvaistyti bereikšmiams siekiams. Dabar – yra viskas ką mes turime. Vadinasi gyvenimas yra viskas, ką mes turime dabar, kokie esame dabar ir kur link einame. Todėl savo gyvenimo kelią reikėtų rinktis atsakingai. Gyvenkime ne tariamai laimingą gyvenimą, o būkime laimingi, eidami išminties keliu. O tada suprasime kas yra tikra ir kokia didelė vertė to tikrumo.

YouTube Preview Image

 

Comments

  1. Susan Vigelis-St.Armand sako:

    We only have one chance in this life. To live life the best we can. We can not decide where and whom we are born, but we can decide how we choose to live our lives. When others impact us in negative ways it can be very difficult to disconnect with them if they are the ones that we love. But we must always remember we only have one life. One chance at happiness, at health. We make so many mistakes along the way in our \“adventure of life\“, but as long as we remember the goal of our mission…to find our inner happiness. My life has been filled with much sadness in order to achieve the happiness I have today. We must recognize who is not here for our best interest in this mission and let them go. My heart is so happy now in my older years because I have let fake people go and good people help me in my journey to find love, happiness, and health.

  2. Evaldas. sako:

    You are right, Susan.

CommentLuv badge