Kodėl baudžiame save

Posted: 4th rugpjūčio 2009 by Evaldas. in Kodėl baudžiame save, Pamąstykim, Sveikatos puslapis
Tags:

Mes dažnai kalbame apie vadinamąsias vėžio aukas. Kartais samprotaujame, kodėl ši liga pakerta net ypač gerus žmones. Atsakymų nematome, nors iš tiesų manome, kad tai yra labai neteisinga.

Vėžys išplito per pastaruosius 70 metų. Kas pasikeitė per šį laiką?  Pasikeitė technika, aplinka, o ypač – maisto produktai. Anksčiau žmonės nevalgė tiek daug baltos duonos, negėrė koka-kolos, nevartojo saldumynų. Kur kas mažiau valgė mėsos bei gyvulinių produktų. O cheminių, hormoninių priedų beveik nevartojo.

Dabar atsirado visai kitokie mitybos stereotipai. Beveik neliko pilnaverčių maisto produktų, o vien rafinuoti, nuskurdinti.

Rafinuotas maistas sukelia įvairius neigiamus procesus. Kai jo vartojama nedaug, susikaupusius nuodus organizmas lengvai pašalina su šlapimu, prakaitu. Didesnis fizinis aktyvumas taip pat padeda atsikratyti kenksmingų medžiagų, patekusių į organizmą su maistu. Tačiau ilgainiui tų medžiagų susikaupia tiek, kad įprastu būdu jau negalima jų visų pašalinti. Štai tada mūsų organizmui nieko kito nelieka, kaip tik susirgti. Pakilusi temperatūra per kelias dienas padeda pašalinti toksines medžiagas. Kosėdami, skrepliuodami išvalome plaučius ir bronchus, prakaituodami – kitus organus.

Jeigu neleidžiame organizmui natūraliu būdu išsivaduoti nuo toksinių medžiagų ir, negana to, netinkama mityba ir žalingais įpročiais toliau didiname jų kiekį, organizmas griebsis dar vienos apsauginės reakcijos – jis pradės kaupti kenksmingas medžiagas tose kūno dalyse, kurios kontaktuoja su oru. Pirmiausia – nosyje ir prie jos esančiose ertmėse. Kenksmingų medžiagų sanklodos nusėda ir klausos organuose (siera). Jeigu perkraunami inkstai, apie akis ima kauptis skysčio perteklius. Dalis jo pašalinama su ašaromis, bet ilgainiui tai gali baigtis regos sutrikimais.

Taigi, įvairiuose organuose kaupiasi vandens, gleivių, riebalų perteklius. Organizmas iš paskutiniųjų stengiasi jų atsikratyti.

Moterims nuodingos sankaupos dažnai susikaupia lytiniuose organuose. Riebios, gleivėtos išskyros tirštėdamos ir kietėdamos virsta cistomis. Žalingos sankaupos pirmiausia kreipiamos į krūtis, o vėliau – į kiaušides, gimdą. Aplink kiaušides formuojasi riebalinės sankaupos, pagausėja makšties išskyrų…

Kraujyje esančios kenksmingos medžiagos šalinamos per inkstus. Tačiau jeigu tų medžiagų per daug, dalis jų lieka inkstuose ir pavirsta smėliuku, paskui akmenėliais.

Blogėja regėjimas, klausa, atsiranda cistų ir miomų, bet smegenys ir kiti gyvybiškai svarbūs organai vis dar apsaugomi. Jeigu žmogus tuo metu pakeičia mitybą ir gyvenseną, jis dar gali išvengti tolesnio toksinių medžiagų kaupimo ir po truputį, iš lėto išsivaduoti nuo jau sukauptų. Priešingu atveju organizmui neliks nieko kito, kaip griebtis paskutinio apsaugos mechanizmo – lokalizuoti visas nuodingas medžiagas kuriame nors viename organe…

Tokia yra vėžio atsiradimo priežastis. Tai natūrali reakcija į piktnaudžiavimą maistu. Be abejo, yra ir kitų vėžio priežasčių – Černobylis, tarša nuodingomis medžiagomis ir pan. Bet bent jau maistą turėtume atsirinkti, jeigu norime, kad mūsų ši liga nepaliestų.

Ir vis dėlto, jeigu ši diagnozė jau nuskambėjo jūsų ausyse, jeigu gydytojai neteikia vilčių išsivaduoti iš šios ligos gniaužtų, nepraraskite vilties. Atminkite, kad tai dar ne pasaulio pabaiga.

Vėžys neužpuola nei iš šio, nei iš to. Kaip jau buvau minėjęs, yra aiški, apibrėžta įvykių raida, kurios rezultatas – liga. Bet visada verta pabandyti nugalėti. Galbūt jums padės pasiryžti kovoti paprasti žodžiai : didvyris ne tas, kuris susitaiko su liga ar mirtimi, o tas, kuris ją nugali. Tokiomis sąlygomis, kai, atrodytų, nebėra išeities, V I S A D A atsiveria kita galimybė, telieka tik ją realizuoti. Bet mes dažniausiai palūžtame ir susitaikome. Tai ne išeitis. Niekada nesusitaikykite, nes tik nuo jūsų pačių priklauso ar išliksite.

____________________________________________________________________________________

Štai receptas. Jis iš tiesų veikia, jeigu norite gydytis patys arba gydytojai padėti nebegali.

Reikės 3 musmirių. Prieš nuskinant iš miško, musmirės turi būti 6 cm skersmens, raudonos.

Paruošimas:
Kotus nupjauname ir išmetame, o kepures supjaustome į 3 dalis kaip parodyta paveikslėlyje ir sudedame į puslitrinį stiklainį. Tada apipilame degtine ar spiritu (stiklainį pripildome iki viršaus). Sandariai stiklainį uždarome ir paliekame dešimčiai dienų tamsioje vietoje. Po 10 dienų nukošiame ir dar palaikome 3 dienas. Praėjus ir šiam terminui, paruoštą skystį galima pradėti vartoti.
musmire

Vartojimas:
Ryte ant tuščio skrandžio (prieš valgį) ant duonos trupinio reikės užlašinti atitinkamą skaičių lašų ir suvalgyti tą duonos trupinį.

1 dieną – 1 lašas, 2 diena – 2 lašai ir taip kasdien didinant lašus iki 15 lašų, o 16- tą dieną – 14 lašų, sekančia dieną 13 lašų ir taip kasdien mažinti po vieną lašą, kol galiausiai užlašinsime 1 lašą.

Tai ne pabaiga.

Jau sekančią dieną pradedame iš karto vartoti po 15 lašų kasdien (būtinai ryte prieš valgį) ir taip 2 mėnesius. Kai praeis du mėnesiai, padarome 1 savaitės pertrauką ir vėl kasdien geriame po 15 lašų 2 mėnesius.

Vartodami šį skystį, nepamirškite tikėjimo ir teigiamo nusistatymo. Ir nebijokite nusinuodyti, nes nėra ko bijoti. Tai galiu tvirtinti, nes jis išbandytas. Beje, šis receptas tinka bet kuriuo atveju profilaktiškai, jei norite sunaikinti bet kokį jūsų kūne atsiradusį svetimkūnį.

Beje, nepamirškite musmirių prisirinkti daugiau, kad, reikalui esant, galėtumėte pasidaryti naują partiją vaistų. Tam reikalui, reikia surinktas musmires sudėti į stiklainį ir sandariai uždarius, įkasti žemėje 1 metro gylyje.

Comments

 1. Laima sako:

  Ačiū už receptą, nors labai tikiuosi, kad neprireiks pačiai. Galbūt artimiesiems?

 2. Lignazija sako:

  Tikrai. Kai jautiesi sveikas, tai ir tokie receptai atrodo menkaverčiai. Bet visgi teks pasieškoti musmirių šiais metais. Kaip sakoma, ligos ateina neįspėjusios ir ką gali žinoti, kokios dienos sulauksi rytoj…

 3. Gražina sako:

  Ačiū, kad parašėte šį receptą. Noriu paklausti – pažįstama moteris davė jau paruoštą musmirę, bet sakė, kad litru degtinės apipylė 3 musmirių galvas. Kažin ar ne oper stiprus tas antpilas?

 4. Evaldas. sako:

  Ačiū, kad paklausėte. Norėjau atsakyti, kad tikrai ne per stiprus, nes puse litru spirito ar degtinės reikia užpilti 3 musmirių (6cm skersmens) galvas. Bet peržiūrėjęs įrašą pastebėjau, kad buvau padaręs klaidą, kurią jau ištaisiau. Taigi, savo antpilą vartokite drąsiai, jis net šiek tiek per silpnas.

 5. Nijole sako:

  Labai aciu uz straipsni. Sudomino. Turim beda, butinai naudosimes. O gal galit pasakyti, ar iki to laiko, kol bus svieziu musmeriu, negalima naudoti dziovintu? As turiu dziovintu ir nezinau ar galima uzpilti degtinele. Ir koks poveikis? Kazkodel galvoju, kad silpnesnis. Aciu.

 6. Evaldas. sako:

  Kadangi jūsų paminėtas variantas neišbandytas, patarti negaliu. Kažkoks poveikis bus, bet vargu ar jis bus veiksmingas.

 7. irena sako:

  Aciu Evaldai uz recepta, taippat turiu beda, pazystama padovanojo musmires istraukos, atrodo ruostos panasiai, bet ji ruosta na maziausiai pries metus. Kazin ar tinka tokia naudoti? Deja pasirinkti siemet musmiryciu neturesiu galimybes. O spaudzia ta rimtoji liga ir .deja labai stipriai. Aciu,

 8. Evaldas. sako:

  Irena, tikrai tinka, galite vartoti drąsiai. O jei dar atsisakysit raudonos mėsos, riebaus maisto, cukraus – bus dar geresnis efektas,nes tie produktai maitina vėžį. O vėžinių lastelių dauginimąsi dar stabdo burokėlių sultys, morkų sultys, kopūsto šerdies sultys, medetkos, todėl galit vartoti papildomai.

 9. Inga Ingaitė sako:

  tikrai,beveik apie nieką nesusimąstom kol „kažkas“nepaliečia mūsų arba mūsų artimųjų.Net ir apie tą pačią mirtį nepagalvojam.Kas yra mirtis,kas mūsų laukia po mirties ir t.t.O kas liečia raudonas musmires,o jei žmogus prisiskins ne tokių musmirių,apie kurias rašo Evaldas?

 10. dovile sako:

  aciu uz recepta. bet as raudonasias musmires uzpylusi laikiau beweik menesi laiko… noriu pasiklausti, ar nebus man per stiprus?

 11. Evaldas. sako:

  Kitiems žmonėms reikia greitai, todėl parašiau minimalų laiką, kurį reikia išlaikyti apipylus. O šiaip, laikyti galima kiek nori, stiprumas nepakis. Stiprumas priklauso nuo musmirių kiekio.

 12. Inga sako:

  Aciu uz recepta,kaip tik ieskojau jo, seimos narys serga plauciu veziu (karcinoma) III stadija, neprarandam vilties ,kad pades, gal dar kokiu patarimu turite?

 13. dovile sako:

  aciu Jums uz atsakyma. labai bijojau,kad nebegalesiu jos vartoti.

 14. Evaldas. sako:

  Inga, reikėtų atsisakyti mėsos, nevartoti cukraus, kadangi tas maistas maitina vėžį… ir būtinai stiprinti imunitetą.

 15. Vytautas sako:

  Geriausias sveikatos šaltinis veganinė žalaivalgystė- kadangi taip maitinantis nereikia jokių dietų- tiesiog valgai tik žalias arba džiovintas daržoves, vaisius, riešutus ir visa kita kas termiškai ar kaip nors neapdirbta ir yra augalinės kilmės, pritariu jog nereikia jokių mėsų, cukraus, o taip pat ir pieno bei kiaušinių. Stebėtina kaip greit žmonės pradėję maitintis žaliai pasveiksta nuo alergijų. O juk vėžį tai taip pat atbaido

 16. Inga sako:

  Ar galima gydytis uzpilta musmire,jei yra siuo metu paskirtas chemoterapinis gydymas?ar sie gydymai viens kitam nemaiso?

 17. Evaldas. sako:

  Inga, negalima. Nenoriu jūsų liūdinti, bet reikėjo pasirinkti ar gydytis chemoterapija ar musmire.

 18. daiva sako:

  sveiki,aciu jums uz si straipsni. siuo metu baigiu gydima herceptinu(kruties vezys 2st).ar galiu pradeti vartoti musmeres uzpiltine,ar kai herceptinu gydimas bus bagtas,o gal galima kartu?

 19. Evaldas. sako:

  Daiva, reikėtų palaukti kol baigsis gydymas herpcetinu. Viskas bus gerai.

 20. daiva sako:

  Aciu. As taip pat esu linkusi manyti,kad man tikrai viskas bus gerai :)

 21. Laima sako:

  Sveiki Evaldai, gal Jūs turite parduoti musmirių antpilo, serga vyras. Labai reikia.
  O gal kas nors žinote kas jo turi? Ačiū

 22. Adrija sako:

  Laba diena Evaldai.Norėjau paklausti,ar musmires sandariai uždarius laikyti 1m.gylyje žemėje su spiritu, ar be jo?Čia turėjau omenyje ateičiai į priekį pasidaryti.
  Pagarbiai,
  Adrija

 23. Evaldas. sako:

  Adrija, tik musmires..

 24. Lina sako:

  Labai Jums ačiū, Evaldai, kaip tik ieškojau tikslių šio grybo rinkimo, ruošimo ir naudojimo instrukcijų.

 25. laimute sako:

  laba diena, noreciau paklausti , kaip reiketu pasielgti vyras isoperuotas pries keleta dienu( prostatos vezys).Pradzioj sake gyditojai , kad yra 2 stadija, bet kai isoperavo paaiskejo , kad tai ne 2 stadija , o viskas kur kas rimciau, sake , kad yra isplites kiturir yra metastaziu siuo metu jis dar ligonineje, tyrimai pareis kazkur po menesio laiko.kaip pasielgti mums siuo atveju ka patartumet daryt , naudot siuo atveju.Buciau labai dekynga uz jusu greita atsakyma , norim kuo greiciau pradeti gydyma kol lauksim atsakymo, kad laikas neitu veltui .Aciu jums labai uz atsakyma.

 26. Evaldas. sako:

  Taip. kol laukiate atsakymo, vartokit musmirę ir tuo pačiu nepamirškit stiprinti imunitetą.

 27. Adrija sako:

  Laba diena Evaldai.Jus mano issigelbejimas.Gydytojai jau liepe ruostis paciam blogiausiam,dave savaite laiko,ne daugiau,kaip patys teige.Tai griebiausi visko,ka perskaiciau internete,nes reikejo ir vidini kraujavima sustabdyti,nusilpo visai,hemoglobinas buvo 47,emiausi visokiu vaistazoliu stiprinimui kiekvienam organui atskirai,kadangi kepenu puse isoperuota,o ir kita dalis apejusi metastazemis.Dabar drasiai galiu teigti,kad raudonoji musmire tikrai gydo,nes akivaizdziai matosi pagal tyrimus ir pagal pacia mama.Dar tos stiprybes nera ir hemoglobinas pakilo ne tiek jau daug 50,kiti tyrimai kiek pagerejo ir markeris krenta,tikimes isgyti,tuo labiau,kad jau 3 savaite eina ir mes gyvename.Aciu Jums uz musmires tikslu aprasyma,bei jo paruosima.DĖKOJU

 28. Adrija sako:

  P.S.Gal galite patarti, ka galetume pavartoti,kad pakeltume hemoglobina.Jei ne tas silpnumas,tai viskas butu gerai.Geriame arbata (medetkos,kraujazole ir pelynas),vartojame dziovintas razinas,abrikosus,graikinius riesutus su medumi(trintus),leiziames gelezi,vit.C,burokeliu,morku sulciu taip pat negalime,kadangi gelta ir kraujas jau dabar tirstokas.Kalba eina apie kraujo lasinima,bet mamai niekaip gelta nepraeina,tad del to jie kazko bijo.Gal Jus patarsite ka mums panaudoti ir kaip teisingai pasielgti del kraujo lasinimo.Ačiū is anksto už atsakyma.

 29. Evaldas. sako:

  su stambia tarka susitarkuokit burokėlius ir sudžiovinkit. Kad tai greičiau padaryti įdėkite į įkaitintą išjungtą orkaitę kol padžius. Ir reikia sudžiovintų kaštonų žiedų. Kai viską turėsite, iš tų komponentų užvirkite arbatą. Gerti atvėsusią. Ta arbata stiprins kraują, neleis daugintis vėžinėms lastelėms ir kraujui neleis sutirštėti.

 30. Evaldas. sako:

  Ir dar naudokite kiaulpienių lapus, žliuges.. Nusipirkit ir granatų bei duokit išspaustų sulčių.

 31. NELE sako:

  Evaldai,ar galima naudoti musmire kartu su harmonimem tabletem \axastrol .

 32. Evaldas. sako:

  Tai jūsų pasirinkimas, NELE. Juk jūs jau vartojate axastrol.

 33. NELE sako:

  Taip jau naudoju beveik du metai.Bet dabar pasiruosiau musmires ir zadu po 10 dienu naudoti.Gal tuo laikotarpiu nutraukti axastrol tableciu naudojima.Ka patartumete.

 34. Evaldas. sako:

  NELE, musmirė yra gamtos turtas ir ją teisingai vartojant, jokių pašalinių poveikių nėra, o visi cheminiai vaistai kenkia. Todėl jums patarčiau visiškai atsisakyti axastrol, kol nepadarėte didesnės sau žalos. Musmirę reikia vartoti jei norit sunaikinti vėžį, o taip pat galima net profilaktiškai, kad NIEKADA neišgirstumėt diagnozės, kad jums vėžys..

 35. NELE sako:

  Aciu,Evaldai,uz patarima.Sia diagnoze as jau esu isgirdusi,bet esu optimiste ir stengiuosi nepasiduoti.Sekmes Jums.

 36. Jura sako:

  Labai geras,pamokantis straipsnis.Aciu,kad dalyvaujate diskusijose.Yra is ko pasimokyti.

 37. Adrija sako:

  Laba diena,Evaldai.Dar norėciau uzduoti klausima,ka reikia daryti,kad neniezetu visas kunas,nes mama draskosi iki kraujo.Kadangi yra gelta del kepenu kaip jau minejau,gal dar del geltos ka nors galime vartoti papildomai kokiu arbatu,ar uztenka musmires?Sirdingai dekoju uz atsakyma is anksto.

 38. Evaldas. sako:

  Adrija, musmirė tik vėžį naikina, o kepenų gerinimui, žinoma duokit arbatų. Ir kaip sakiau negailėkit kiaulpienių lapų. Sutrinkt ir su maistu duokit.O kad mamai niežti, tai ne nuo geltos, tikrai ne. Čia elergija jai.

 39. Rima sako:

  Aciu labai uz tokius patarimus, siandien uzsipyliau, nes tevukui carcinoma, butinai naudosim, manau ir mes profilaktiskai, Sekmes Jums ir sveikatos.

 40. Augusė sako:

  O alchogoliku negalima tapti, jug vartojamas alchogolis, prie jo galima greit priprasti. Skaičiau kitame straipsnyje, kad pradedama naudoti ne nuo vieno lašo, o nuo vieno šaukštelio, kaip ten iš tikrųjų.

 41. Evaldas. sako:

  Auguste, kaip jums ir šauna į galvą mintis galvoti apie alkoholį, kai klausimas susiijęs su vėžiu, nuo kurio tiek mirčių.. Šis vaistas tai virvė užsikibti ir išlipti, išsivaduoti iš vėžio gniaužtų ir gyventi arba nesusirgti jei vartojat profilaktiškai.

 42. ania sako:

  aš prikimšau pilną indelį 200 gr. musmirių galvučių ir užpyliau degtine. Kiek supratau, pasidariau stiprų koncentratą. Ar sugadinau.

 43. Evaldas. sako:

  Ania, nesugadinot. Juk galit dapilti degtinės dar :)

 44. dovile1990 sako:

  Sveiki Evaldai… Mano mamai yra 4 stadijos gimdos vezys. Daktarai nuo pat pradziu sake kad jos neisgydis o tik gali ilginti gyvenima… Ji jau atkentejo radioterapija, hemioterapija taip pat. Neseniai prasidejo antras hemioterapijos kursas… Ji jau turejo 3 heminiu vaistu lasinimus antrame kurse, dar laukia 3 lygiai tokie pat. Mama rimtai svarsto nutraukti gydima heminiais vaistais. Ar tai jai padarius ji gali pradet vartoti musmires uzpila? Is anksto aciu uz atsakyma.

 45. Evaldas. sako:

  Dovile, būtų užtekę ir radioterapijos, bet ką jau daryti… Laiko nebeatsuksi. Drąsiai nutraukit tą „gydymą“ cheminiais vaistais. Turbūt suprantat kodėl tą žodį parašiau kabutėse. Jau ir taip žala jūsų mamai padaryta, neleiskit, kad ji ir toliau būtų žalojama tais žudančiais vaistais. Būtinai pradėkite gydymą musmire. Ir tuo pačiu sustiprinkit mamos organizmą. Tai būtina sąlyga. Jos organizmas jau nualintas, todėl būtina atstatyti, sustiprinti. Visą laiką kol vartos musmirę, tegu valgo kasdien po granatą, dar juoduosius serbentus, tegu geria burokėlių, morkų sulčių ir vartoja viską, kas stiprina organizmą, kas atstato gyvybines jėgas.
  Evaldas.´s last blog post ..gyvenimas

 46. Donatas sako:

  sveiki, gal kas žinot moters iš Dzukijos adresa, kur pati issigyde veži musmirem ir galima įsigyt kitiems pas ją paruosto antpilo. aciu

 47. rima sako:

  Laba diena,
  Gal kas gali patarti, ar galima vartoti musmiriu sultis? Sudejau pilna stiklaini galvuciu , jas suslegiaiu, ir laikau menesi saldytuve, apsukusi su folga nuo sviesos. Ar tai tinkamas antpilas vartojimui ? Dektines ir spirito nepyliau.

 48. Evaldas. sako:

  Be degtinės ar spirito? Gali pradėti gesti. Šiuo atveju reikėtų nukošti sultis ir gerą kiekį česnakų sumalus į tą stiklainį sudėti ir palaikyti kokias 10 dienų. O tada perkošus vartoti užlašinant ne ant duonos, o ant šaukštelyje įpiltų žuvies taukų, geriausia Mollers.

 49. Alma sako:

  Kaip vartoti musmire sergant odos veziu

 50. loreta sako:

  ar galiu naudoti musmire sirgdama kasos galvutės vėziu.

 51. Evaldas. sako:

  Reikia naudotis

CommentLuv badge