31 – 60 DIENOMIS(tolimesniam gerinimui) PRATIMAS  LAIKAS(reikia pratimą daryti)  VISO UŽTRUNKAMA
3 puodeliai: 1 -2 dalis

3 puodeliai: 3 dalis

3 puodeliai: 4 dalis

Nutolusi naktis

Čia ir Ten

Čia ir Ten: atsimerkus

Plačiai atmerktos akys

Virvutė su mazgeliais (žemyn)

Raktas nr. 6: atsipalaidavimas

2 minutes

2 minutes

2 minutes

1 minutę

5 minutes kiekviena akimi

2 minutes

1 minutę

2 minutes

3 minutes (ar ilgiau)

2:00

4:00

6:00

7:00

17:00

19:00

20:00

22:00

25:00

Pratimas 3 puodeliai: 1-2 dalis reiškia, kad turite puoduką pamatyti kaip aprašyta 1 dalyje, o tada performuoti žvilgsnį ir pamatyti puoduką kaip parašyta 2 dalyje, ir vėl kaip 1, ir vėl kaip 2… Kitaip tariant puodukas atverstas/užverstas, atverstas/užverstas ir tt.

Virvutė su mazgeliais (žemyn) reiškia, kad iš pradžių reikia sutelkti žvilgsnį prie nosies, po to žvilgsnį permesti žemyn į kitą mazgelį ir taip iki paskutinio mazgelio ir nebegrįžti atgal. Vėl pradedi nuo nosies.

Rakto nr. 6: atsipalaidavimas paaiškinimas:
Prieš lempą (40-100vatų) užsimerkite, kad akys sugertų šviesą ir taip atpalaiduotų.
Jei lempa pritvirtinta, sukinėkite galvą, kad gautųsi kaip masažas. Jei lempa nepritvirtinta, tai vedžiokite ją apvaliame judėjime.

Comments

 1. mendesonas sako:

  Sita treniruociu rograma galite atsisiusti pdf formatu tik angliskai, bus dar smuliau parasyta.

 2. eraimis sako:

  gal galima butu gauti nuoroda is kur atsisiusti?

 3. Evaldas. sako:

  Taip. Programa anglų kalba ir dar už pinigus.

 4. Mantas sako:

  Labas Evaldai, gal galetum pasakyti kuri is programu truparegiams geresne. Ar 1-6 dienoms, ar 31-60 dienu? O gal ir tos kitos geresnes? Noriu atsikratyti truparegystes ir nesvarbu kiek laiko turi uztrukti, svarbu, kad butu veiksimga. Is anksto aciu!

 5. Mantas sako:

  Ir dar gal galetum paaiskinti kaip ten programoje parasyta VISO UŽTRUNKAMA tai cia sekundemis vienas pratimas? Pvz.: nutolusi naktis, pratima daryti 7sek. pailseti ir vel 7sek. O isviso daryti 1 min. Ar kaip? Is anksto aciu!

 6. Evaldas. sako:

  Pratimus reikia daryti pradedant nuo pradžių. Šešias dienas darot pagal grafiką 1-6 dienomis, nuo septintos dienos darot pagal grafiką 7-12 dienomis, nuo tryliktos – pagal grafiką 13-18 dienomis ir taip toliau.. Po trisdešimties treniruočių dienų toliau mėnesį laiko treniruojat akis pagal grafiką 31-60 dienomis.

 7. Evaldas. sako:

  Pratimą reikia daryti tiek minučių, kiek nurodyta grafoje ‘Laikas’.
  Grafa ‘viso užtrunkama’ ir laikas po kiekvieno pratimo nurodo, kiek užtrunkama laiko nuo treniruotės pradžios. Visiems pratimams padaryti užtrunkama tik 25 minutes.

 8. Andrius sako:

  Evaldai, o uztektu padaryti tik programa sia trumparegiams iki 30os dienos ir vat sitos programos tolimesniam gerinimui nedaryti (31-60 dienoms) ?

 9. Audrius sako:

  Andriau čia jau nuo tavęs priklausys :] Jei pasijausi, kad matai pakankamai gerai ir tau daugiau nebereikia, gali nedaryt. Nors aš dar tik pradėsiu daryt programą nuo 25d., bet pasiryžęs iki galo daryti ir tęsti toliau, ir būti užtikrintam, kad regėjimas nebeblogės :]

 10. Andrius sako:

  tai as ir taip manau :) mano regejimas nera labai jau prastas,bet i toli matau prastokai tikrai. Akiniu nenesioju tai ir noriu ju isvengti ateityje darydamas pratimus. Nu ziuresim kaip viskas pasikeis darant sias programas :) Be to aciu,Evaldai,uz programas :)

 11. Audrius sako:

  Tiesa koks tavo regėjimas? Parašyk kiek dioptrijų turi ;D

 12. Andrius sako:

  Tiksliai nezinau,nes senokai tikrinausi. Nebus labai prastas,bet tikrai nusilpes jis pas mane.Noriu vel atstatyti ir manau , kad si programa pades man tai padaryti :) tai delto , kad pas mane nera labai prastas regejimas ir manau,jog uzteks man menesi pratimus daryti 😉 o koks pas tave regejimas?

 13. Audrius sako:

  Gana prastas 😐 akinius turiu 3,75 dioptrijos padares 3savaites pratimus regejimas pakito iki 3 dioptriju :]

 14. Audrius sako:

  Pusę mėnesio atlikęs pratimus galiu pasakyt, kad maždaug dar pusantro arba 2 mėnesius padirbsiu ir regėjimas bus maždaug atsistatęs į savo vietą. :] Susidariau dar raidyną ant lapo smulkesni ir bandau žiūrėti ir tikrai geriau matau… Nepalyginsi kai prieš 1,5 mėnesio vos temačiau viršutinę eilutę, o dabar… 😀 Tiesiog žodžių truksta ;D

 15. leo sako:

  o jei as nesioju akiniu tuos pratimus su akiniais ar be daryti?

 16. Evaldas. sako:

  pratimai daromi be akinių

 17. Almantas sako:

  Audriau, neaprasineji savo tolimesnio progreso. 2010 12 05 rasei kad dar 2 menesiai ir regejimas bus maždaug atsistatęs. Dabar jau gegužes galas, kiek dar dioptriju numetei, gal jau visai gerai matai.

 18. Audrius sako:

  Atsiprašau iš tos laimės buvau viasi pamiršęs, be to ir egzaminai buvo. :] Taip dabar visai akinių nenešioju, nebereikia net. :] Gyvenimas pasikeitė visai, akių daktarus nustebinau savo tokiu pasikeitimu. Plius darant šitą programą sumažėjo ir priklausomybė nuo kompiuterinių žaidimų ir pačio kompiuterio. Tad man ji labai padėjo. Na ir padarau nors į savaitę po kartą. :]

 19. Audrius sako:

  Ai dar galiu dadurt vieną dalyką. Mano tėtis nors ir toliaregis, tačiau iš arti nič nieko negalėdavo įžiūrėti be akinių, o tai jam labai trukdė. Tai pasiūliau pabandyt, išjuokė pradžioj mane… Bet sakau pabandyk sakau nieko blogo nebus. Darė kartu su manim apie 1 mėnesį. Ir ką praėjo… Dabar po truputį pastebiu, kad vėl sunkiau iš arti ką beįžiūri, spėju teks daryti jam vėl. 😀 Be to turiu pusseserę kuriai prastai su rega, tai parekomendavau šią programą, bus įdomu pamatyti jos įspūdžius. :]
  P.S. Evaldai lenkiuosi tau, kad nepagailėjai savo laiko ir pasidalinai, ir išvertei šią programą. :]

 20. Evaldas. sako:

  Audriau, svarbu, kad pamačyjo ir mano darbas nenuėjo perniek 😉 Esi šaunuolis, kad nepabūgai kasdieninio triūso :), o rezultatą pats matai. Todėl pasilieku prie nuomonės – akinius nešioja tik tinginiai ;).

 21. Almantas sako:

  :) sveikinu Audriau, bandysiu prisivyt pas mane -3, darau jau 15 dienų, kad po pratimu išriškėja vaizdas tai faktas, tik kad jis po to išblanksta, pamirksi ir vel išriškėja, ir taip nuolat.
  Klausimas butu toks kai pradžioje darei pratimus akinių išvis nenešiojai, ar tik pratimus darydavai be akiniu?

 22. Kostas sako:

  Sveiki visi! Cia rimtai taip pratimai padeda sitie? :) Audriau, taip greitai atstatei regejima? :) Stebina tikrai. Bandysiu tikrai daryt pratimus, nes daugiau nebegaliu leisti, kad regejimas blogetu, labai noriu tureti vel gera regejima, pas mane dabar apie -1 kazkur. Audriau, ka dar darei be pratimu, tam, kad regejima atstatyti?

 23. Audrius sako:

  Darydavau pratimus be akinių, nes pamokų metu jų reikėdavo arba darant lauke kokius darbus, kad viską pamatyt. O kai nieko nedirbdavau akinius į šoną ir einu į kokį kašį pamėtyt :]

 24. Kostas sako:

  As ir taip ju nenesioju niekada. Bet tik pratimus darydavai? Jokiu papildu ar dar konors nevartodavai regejimui gerinti? :)

 25. Audrius sako:

  Buvau nuo seniau nusipirkęs vitaminų akims, tai pusę mėnesio naudojau ir vitaminus, ir dariau pratimus. :] Su vitaminais gal šiek tiek greičiau gaunamas rezultatas.

 26. jonas sako:

  swx visi daugelis dare situs pratimus ir atstate regejima tai as ir noriu atstatyti bet nesuprantu kaip ta cia ir ten daryti ir puodeliai 3 tai ten man tie trys puodeliai iseina tik labai neryskiai o tie cia ir ten tai kaip ta diagrama laikyti ir as maziausia raide matau labai ryskiai diagramoje o plakate e raide prastokai aciu uz pagalba

 27. jonas sako:

  Swx visi galite man padeti kaip ten trys puodeliai
  1dalisman matosi 3 bet labai neryskiAI ar taip turetu buti
  Ka aciu uz atsakyma is antksto

 28. jonelis sako:

  swx visi noriu paklaust kaip darai 3 puodeliai tai tie 3 puodeliai turi atrodyti neryskiai ir kaip ta cia ir ten daryti ka ten reikia daryti jai labai maza raide ant diagramos 30 cm nuo akiu vistiek gerai matau

  aciu uz atsakyma is anksto
  jonelis´s last blog post ..jonelis užsiregistravo

 29. Evaldas. sako:

  Tai tą diagramą arčiau akies pritrauk, arba toliau. Reguliuokis pats, kad matytum neryškiai.

  Žiūrėk tik į vidurinįjį puodelį, jis turi matytis ryškiai.

  Reikia visų pirma pasitreniruoti ir išmokti visus pratimus, o tada pagal programą pradėti dirbti.

 30. jonas sako:

  Aciu padejo evaldai dbr ismokau pratimus ir darysiu. Visus pratimus
  pagal programa

 31. Nepatikli sako:

  Labai susidomėjau šia programa, jau beveik ir patikėjau komentuojančių žmonių pasiekimais, bet kas čia dabar…? Toks jausmas, kad tas pats žmogus pats savęs klausia ir pats sau atsako, tik vardą užmiršta pasikeist karts nuo karto. Ar čia man paranoja?
  Na tiek jau to, vistiek pabandysiu:)

  Andrius – 2010-10-26

  Evaldai, o uztektu padaryti tik programa sia trumparegiams iki 30os dienos ir vat sitos programos tolimesniam gerinimui nedaryti (31-60 dienoms) ?

  Audrius – 2010-10-26

  Andriau čia jau nuo tavęs priklausys :] Jei pasijausi, kad matai pakankamai gerai ir tau daugiau nebereikia, gali nedaryt. Nors aš dar tik pradėsiu daryt programą nuo 25d., bet pasiryžęs iki galo daryti ir tęsti toliau, ir būti užtikrintam, kad regėjimas nebeblogės :]

  Andrius – 2010-10-26

  tai as ir taip manau mano regejimas nera labai jau prastas,bet i toli matau prastokai tikrai. Akiniu nenesioju tai ir noriu ju isvengti ateityje darydamas pratimus. Nu ziuresim kaip viskas pasikeis darant sias programas Be to aciu,Evaldai,uz programas

  Audrius – 2010-10-27

  Tiesa koks tavo regėjimas? Parašyk kiek dioptrijų turi ;D

  Andrius – 2010-10-30

  Tiksliai nezinau,nes senokai tikrinausi. Nebus labai prastas,bet tikrai nusilpes jis pas mane.Noriu vel atstatyti ir manau , kad si programa pades man tai padaryti tai delto , kad pas mane nera labai prastas regejimas ir manau,jog uzteks man menesi pratimus daryti o koks pas tave regejimas?

  Audrius – 2010-10-30

  Gana prastas akinius turiu 3,75 dioptrijos padares 3savaites pratimus regejimas pakito iki 3 dioptriju :]

 32. Nepatikli sako:

  ir kodėl dabar tas mano kometaras laukia patvirtinimo:)? O kas juos tvirtina? Jei nepatinka, tai ištrina, ar kaip čia suprast?

 33. Evaldas. sako:

  Visų pirma siūlyčiau užsirašyti normalų vardą jei jau bijai atskleisti tikrą. Visų antra, čia kalbėjosi Audrius su Andrium, kurių nepažystu. O aš esu Evaldas ir tai mano tinklaraštis, aš ir programą pateikiau.

  Patvirtinti? O todėl :
  http://evaldo.private.lt/informacijai/

 34. Mindaugas sako:

  Dariau pratimus daugiau kaip menesi laiko kartais pagalvodavau kad gal kiek ir pagerejo o poto vel taspats…pasirodo tik visiskas laiko gaisimas buvo bereikalo isvis patikejau stebuklu nebuna

 35. Evaldas. sako:

  stebuklų nebūna, reikia dirbti, o ne bambėti :), be to kompiuteriu dirbant poilsio minutėles daryti kas 10 minučių, t.y nežiūrėti į monitorių, o kur nors į tolį.. Kiekvienas akis saugo savaip. Ir treniruoja… Taip, stebuklų nebūna

 36. Rineta sako:

  Na mano sunui kai predejo daryti siuos pratimus, tai po kurio laiko karts nuo karto prasvisdavo regejimas. Dabar darom sia paskutine programos dali. Ir matome perpus geriau nei pries programa. Kaip skaiciau kitoje programoje (anglu kalba), kuri panasi i sia, tai ten buso rasoma, jog taip buna, o tai rodo kad einama teisinga linkme, ir tie prasviesejimai gali padazneti kol nuolat pradedi gerai matyti. Be to akimis rupinti reikia visada, taip kaip ir kitais savo organais. Man viena mergaite pasake, o kam man pratimai, kad gerai matau ir su akiniais. Jei jau tokia nuonome, tai kam rupintis aplamai savo sveikta? Taip, stebuklu nebuna, bet darbas parodo rezultatus, o cia ne lazdele pamojus, lydekai paliepus 😀

 37. Mindaugas sako:

  tai kaip man jaustis jei neitruputi nepagerejo?dar menesi daryt ir tiketis kad pageres?

 38. Evaldas. sako:

  Mindaugai, sugadinti ir gadinti visada lengviau nei atkurti, atstatyti. Vieniems atstatyti regėjimą sekasi lengviau, kitiems sunkiau. Atmink, kad lengviau jį atstatyti, jeigu nesinaudotum kompiuteriu, mobiliuoju nerašytum žinutes, jei kokio įtempto darbo nedirbtum ir t.t. arba tomis priemonėmis naudotumeis minimaliai. O jeigu tai neatsiejama gyvenimo dalis, tai bent per pertraukėles reik paislsinti akis.

 39. Amaya sako:

  Jau baigiau 19-24d programa, taigi pratimus dariau jau beveik mėnesį, regėjimas atsistatė, tačiau labai nedaug (bet vistiek labai džiaugiuosi, pas mane buvo -1.5; -1.5). Dabar padariau 3 dienų pertrauką, tikiuosi nieko tokio? Ir noriu paklausti, kai baigsiu pratimus ir 31-60 dienos, tačiau regėjimas bus neatsistatęs, o akis norėsiu treniruoti toliau, tai man vėl pradėt nuo 1-6 dienos, ar toliau daryt 31-60 dienos pratimus?

 40. Lina sako:

  aš tai nesuprantu Evaldai kaip tą soliariząciją daryti su lempa, niekaip nesuprantu, nors ir aprašei, bet aš turiu stalinę lempą ir kaip man su ja daryti?
  Lina´s last blog post ..Mano žiema

 41. Lina sako:

  Klausyk Evaldai aš tai nelabai suprantu pratimo su virvele, nieka sman nesigauna :(
  Lina´s last blog post ..Į jūrą žvelk, kai saulė leidžias

 42. Justina sako:

  Sveikas, Evaldai, šiandien jau kaip tik lygiai du mėnesiai, kaip darau pratimus. Šiek tiek jau matosi pokyčiai, bet, manau bus aiškiau dar po keleto mėnesių. O ar nieko tokio, jei kokią dieną-kitą pratimų nedarai, nes negali dėl tam tikrų priežasčių? Ir kada pratimus geriausia daryti – ar ryte, ar vakare? Aš manau, kad ryte, nes tada akys nebūna pavargusios?.. Ir kadangi regėjimas labai nepakito, manau, kad reikia pradėti pratimus daryti iš naujo?

 43. Evaldas. sako:

  Na jei yra priežasčių, nieko kito nelieka kaip atidėti. Taip, ryte geriausia. Mėgink iš naujo. Tau turi pavykti. Nes pavyksta viskas kai to nori 😉

 44. Justina sako:

  Kai sieki užsibrėžto tikslo, viskas gali pavykti. :)

 45. Vilius sako:

  Sveikas, Evaldai, jei dar užsiimi akių pratimais, parašyk man į email’ą. Norėčiau suburti bendraminčius, linkusius daryti akių pratimus į vieną grupę. Vilius

 46. Renata sako:

  Nesuprantu kaip daryti 2d . puodelių dalį. Kažkaip man nesigauna gauti apskritimą viduryje. Ratukai truputį susiglaudžia kraštinėmis ir vsio.

  ?
  Renata´s last blog post ..kai toli nuo manęs tu tyloj

 47. Evaldas. sako:

  Viskas aprašyta, be to, daug komentarų, reikėtų perskaityti.. Gal padės suprasti.

CommentLuv badge