Ką gi, prabėgo 60 treniruočių dienų. Jeigu pratimus darėte sąžiningai ir tiksliai kaip buvo nurodyta, turėtumėte pastebėti, kad jūsų regėjimas taisosi. 

Tolimesniam regėjimo gerinimui turėtumėte susidaryti savo asmeninę programą įjungiant jūsų manymu jums geriausiai tinkamus pratimus ir tęsti savo kasdienines 25 minučių treniruočių sesijas. Nepamirškite, kad būtina įjungti ir atsipalaidavimo technikos pratimus.

Jeigu nepasitikite savimi ir nežinote, kurie pratimai jūsų akims geriausi, galite tęsti 25 minučių treniruotes kasdien pagal 19-24, 25-30, ir 31-60 dienų programas. Pagal jas todėl, kad šitų savaičių programa yra pažangesnė ir turi savyje efektyviausius pratimus toliaregystei.

Pratimų serijas turėtumėte tęsti tol, kol visiškai atstatysite regėjimą.

Kai savo tikslą būsite pasiekę, kai regėjimas bus atsistatęs, vieną, du ar tris kartus per savaitę reikėtų 3 mėnesius daryti palaikomuosius pratimus pagal 31-60 dienomis pritaikytą treniruočių planą. 

Tai viskas 😉 Gero jums regėjimo :)

Comments

  1. Egle550 sako:

    Labas. Norėjau paklausti, ar darant pratimus, galiu iš karto akinių nebenešioti? Gal būt kvailas klausimas.. :// Bet tikrai tikiuosi gauti atsakymą. Ar akiniai turi įtakos darant pratimus? :) ) Iš karto ačiū už atsakymą.

  2. Evaldas. sako:

    Galima jei mažas minusas. Bet jei nemažas, tai nepatarčiau. Ypač jeigu vairuojate.. Akinius reik pasidėti kai daromi pratimai. Tai sąlyga. O kai regėjimas normalizuosis, tai neabejoju, kad jų nebereikės.

CommentLuv badge