13 – 18 DIENOMIS PRATIMAS    LAIKAS  

VISO UŽTRUNKAMA

Apžvalgos ratas

Nutolusi naktis

3 puodeliai: 1-2 dalis

Nutolusi naktis

Čia ir Ten

Čia ir Ten: atsimerkus

Plačiai atmerktos akys

Pinbolas

Raumens masažas

Raktas nr. 6: atsipalaidavimas

30 sek. į kiekvieną pusę

1 minutę

4 minutes

1 minutę

4 minutes kiekviena akimi

2 minutes

1 minutę

1 minutę kiekviena akimi

1 minutę

4 minutes (ar ilgiau)

1:00

2:00

6:00

7:00

15:00

17:00

18:00

20:00

21:00

25:00

Pratimas 3 puodeliai: 1-2 dalis reiškia, kad turite puoduką pamatyti kaip aprašyta 1 dalyje, o tada performuoti žvilgsnį ir pamatyti puoduką kaip parašyta 2 dalyje, ir vėl kaip 1, ir vėl kaip 2… Kitaip tariant puodukas atverstas/užverstas, atverstas/užverstas ir tt.

Rakto nr. 6: atsipalaidavimas paaiškinimas:
Prieš lempą (40-100vatų) užsimerkite, kad akys sugertų šviesą ir taip atpalaiduotų.
Jei lempa pritvirtinta, sukinėkite galvą, kad gautųsi kaip masažas. Jei lempa nepritvirtinta, tai vedžiokite ją apvaliame judėjime.

Comments

 1. praeivis sako:

  Permečiau dauguma įrašų ir niekur neužsiminta apie rezultatus. Jūs pats seniai darote šias mankštas? Kokie rezultatai?
  praeivis´s last blog post ..Lobizmas tai mūsų išsigelbėjimas

 2. Valdas sako:

  As irgi darau. Jau daejau 14 diena. Kokreciai dar nieko negaliu pasakyti, tai per mazas laiko tarpas (po menesio manau turetu akivaizdziau matytis)

 3. Evaldas. sako:

  Praeivi, taip. Dariau pratimus, skirtus toliaregiams ir galiu teigti, kad padėjo.

 4. praeivis sako:

  O daugiau informacijos galima būtų? Kiek laiko darėte pratimus. Kiek dioptrijų buvo prieš pradedant mankšta ir dabar ir panašiai.
  Tik nesupraskit neteisingai. Bet šiek tiek statistikos tikrai nepamaišytu. O dar geriau būtų, jeigu paprašytumėte visų kurie jau daro mankšta pasidalinti pasiektais rezultatais :)

 5. Valdas sako:

  @Evaldai, kur dingai?
  Reikia naujo treniruociu etapo.

 6. Evaldas. sako:

  taip, taip, jau vėluoju. šį vakarą pasistengsiu 😉

 7. Audrius sako:

  Šią savaite galiu pasakyt, kad jokių didžių pakitimų nepajutau, kaip praėjusiose savaitėse.

 8. Ovidijus sako:

  ar labai blogai darau, jei vietoj 3 puodelių antros dalies darau tik pirmąją? nes nesuprantu kaip antrąją daryt

 9. Evaldas. sako:

  Ovidijau, jeigu vairuoji mašiną, tai pavyzdžiui sėdėdamas už vairo ir žvelgdamas į priekį ar tolį, pažvelk į stiklą, o nuo stiklo į tarkim skrendantį uodą prieš nosį. Ir vėl į stiklą, ir vėl į tolį už stiklo. Įsivaizduok, kad tas lapas su dviem apskritimais mašinos stiklas ir žvelk pro stiklą (lapą) į tolį… Tu turi išmokti pamatyti apverstą puoduką, nes blogai, jei to pratimo nemoki. Jis reikalingas.

 10. Ovidijus sako:

  Na žiūrint dabar į tolį jau matau tas keturias akutes, bet niekaip nepavyksta viduriniųjų sujungt, nors jau liečias jos….

 11. Zalias sako:

  Man ta pati beda su puodeliu 2 dalimi, pro i toli ziurint pamatau 3 puodelius ir ta apversta, bet kai noriu zvilgsni grynai sutelk tai dingsta puodukas…. sudetingas tikrai mokinsiuosiu atlikti ji , nes dariau programa 1 men tai gal be to pratimo ir nedave didesniu rezultatu

 12. Evaldas. sako:

  Nebežinau kaip jums bepatarti. Man bėdų nėra. Performuoju žvilgsnį per sekundę ir matau tai atverstą, tai užverstą puoduką… Žvilgsnis už lapo į vidurį tarp apskritimų – apverstas puodukas, žvilsnis arčiau lapo į patį vidurį tarp apskritimų – atverstas puodukas.

 13. Kostas sako:

  1)Pratime „3 puodeliai: 1-2 dalis“ nereikia nukreipti zvilgsnio 1-2 sekundem kaip ankstesniuose planuose? Reikia keisti tik vaizdus?
  2) Pratime „pinbolas“ kokio ilgio turi buti juosteles ir kokio dydzio raides mazdaug? Butina spausdinti ar galima ranka parasyti? Gal sito niekur neparasyta, bet kaip manote, kaip geriau daryti?

 14. Evaldas. sako:

  1)Pratimas 3 puodeliai: 1-2 dalis reiškia, kad turite puoduką pamatyti kaip aprašyta 1 dalyje, o tada performuoti žvilgsnį ir pamatyti puoduką kaip parašyta 2 dalyje, ir vėl kaip 1, ir vėl kaip 2… Kitaip tariant puodukas atverstas/užverstas, atverstas/užverstas ir tt.
  TAIP. KEISTI TIK VAIZDUS.
  2) Geriau atspausdinti skaičius. Vėliau gal perfotkinsiu ir pavyzdį įdėsiu.

 15. Mindaugas sako:

  Programa jau darau 2 savaites regejimas nepakito arba net pablogejo kazkek blankiau matau nors nesu tikras ir akys pradejo labai pavargti tik pasedziu prie kompiuterio 1-2 jau pradeda persteti..anksciau taip nebudavo.ar testi programa toliau ar kaip man? dabar net neipusejus programos akys jau pradeda dziuti ..

 16. Evaldas. sako:

  Tęsk, Mindaugai. Jei užsibūni prie kompiuterio, galiu patarti kas 10 minučių pažvelgti nors minutei į tolį.

 17. Eglė sako:

  Labas, Evaldai. Norėjau paklausti, o jeigu kokias 2-3 dienas praleidi ir neatlieki pratimų, tai kitą kartą geriau vėl viską pradėt iš naujo? :)

 18. Evaldas. sako:

  Egle, jeigu pradėjote pratimų maratoną, tai geriau jis vyktų be pertrūkių.Tik 25 minučių tereikia per dieną juk..

CommentLuv badge