Šiuo metu, kai mus namuose yra įkalinęs koronavirusas, kuris negailestingai nusineša žmonių gyvybes, prisiminiau realius faktus, kuriais remiantis galiu teigti, kad džiova arba kitaip tariant, tuberkuliozė (kuri ne mažiau pavojingesnė už koronavirusą), yra pagydoma natūraliai, o tai yra gamtos teikiamais vaistais.

Tie vaistai – tai beržų lapų pumpurėliai.

Beržų lapų pumpurėlių reikia prisirinkti pavasarį, kai lapeliai tik ruošiasi skleistis, o tai teiškia tik tada, kai galiukai tik vos vos žaliuoja. Nei anksčiau, nei vėliau. Tie būsimų lapų pumpurėliai turėtų būti kimbantys lyg sakai. Tai pati efektingiausia gydomoji medžiaga, kurios būtina prisirinkti ir sudžiovinus visada turėti atsargų, kurios laikomos popieriniame maišelyje. Efektingiausiai veikia 2 metų surinkti beržų lapų pumpurėliai.

Gydantis reikia žiupsnelį beržų lapų pumpurėlių užpilti verdančiu vandeniu iki pusės stiklinės ir palaikyti kol pritrauks. Tris kartus per dieną prieš valgį reikėtų išgerti tokio beržų lapų pumpurėlių nukošto nuoviro. Tris-keturias savaites pagėrus šio nuoviro, būtina pasitikrinti gydymo įstaigoje.

Kaip sakiau, savo žodžius paremiu realiu faktu, būdas patikrintas. Giminaičiui, kuriam vaistai nuo tuberkuliozės visiškai  nepadėjo, buvo pasakyta, kad liko gyventi mėnuo-du. Tačiau jis pasveiko! Ne nuo vaistų, o nuo beržų lapų pumpurėlių!

Beržų lapų pumpurėliai išgydo ne tik tuberkuliozę, bet ir žarnyno, dvylikapirštės, skrandžio išvešėjusias opas.

Mano tėvui po avarijos vairas plaučiuose pradūrė tris skyles. Užsigydė jas beržų lapų pumpurėlių nuoviru! Žinoma, jis turėjo ir kitų sužalojimų, kurie sugijo sugipsavus, tačiau plaučiuose skylės – ne juokas, o ir savijauta taip pat ne juokas. Išsigydė pats, dėka mažų, bet stebuklingų galių turinčių beržų lapų pumpurėlių!

Šiai dienai tiek. Būkite sveiki.

©Evaldas Vigelis

 

Comments

CommentLuv badge